Bitcoin de CME boşluğu endişesi sürüyor… Peki boşluk dolacak mı?

0 0

Bitcoin ağustos ayında 12 bin 500 dolara ulaştıktan sonra ivme kaybettiğinden beri yaklaşık 1.000 dolarlık bir bantta hareket ediyor. Kısa dönem için görüş karışık ve BTC / USDnin kalan son CME vadeli işlemler “boşluğunu” 9 bin 600 dolarda doldurmak için düşebileceği endişeleri devam ediyor.

Cointelegraph Markets analisti Michaël van de Poppe yaptığı bir güncellemede “Üst direnç bölgesi 10 bin 800 ABD doları olan bir çıngıraklı yapı var” dedi.

BTC / USD bu direnci kırmayı başaramazsa daha düşük destek seviyelerinin özellikle 10 bin 400 dolar  ve 10 bin 200 doların devreye girme potansiyeli ile özellikle 10 bin 600 dolarlık destek seviyelerinin test edileceğinin “çok muhtemel” olduğunu söyledi.

Sorumlu uzun vadeli boğalar

Uzaklaştırıldığında resim daha belirgin bir şekilde boğaları tercih ediyor. Cointelegraphın bildirdiği gibi uzun vadeli davranış kalıpları Bitcoin için oluşmaya devam ediyor ve bu hafta farklı olmadığını kanıtladı.

Uygun BTC / USD giriş noktalarını ölçmek için tasarlanmış bir ölçü olan zorluk şerit sıkıştırması Mart ayından bu yana ilk kez alt yeşil “satın alma” bölgesini terk etti.

Ağın temelleri aynı zamanda tüm zamanların en yüksek seviyelerinde güçlükle birlikte genel güce hitap ediyor ve üç gün içinde yaklaşık yüzde  3lük başka bir yukarı doğru yeniden düzenleme için ayarlanmış.

Madenciliğe yönlendirilen tahmini bilgi işlem gücünün bir ölçüsü olan karma oranı da şimdiye kadarki en yüksek seviyelerine doğru geri dönüyor.

Bununla birlikte traderlar arasında CME aralığının altına 9 bin dolara doğru bir düşüş de dahil olmak üzere kısa vadede potansiyel düşük seviyeler tartışılmaya devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku