Bitcoin de bu seviye aşağı kırılırsa 8 bin dolar görülebilir

0 0

 Bitcoinin fiyat hareketi son haftalarda yavaşladı. Bu önemli teknik destek seviyelerinin mevcut fiyatı yakalamasına izin verdi.

Analistler Bitcoinin makro öneme sahip iki destek seviyesinin altına düşmenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Eğer bu gerçekleşirse BTC 9 bin dolarlık en düşük seviyeye ardından potansiyel olarak bunun daha da altına düşebilir.

Bitcoin Kritik Makro Trend Seviyelerin Altına Düşebilir

Analistler kripto para biriminin makro öneme sahip destek seviyelerine yaklaştığı için Bitcoin boğalarının uç noktada olması gerektiğini söylüyor.

Bir yatırımcı 6 Ekimde BTCnin şu anda devam eden aralıktaki 0.75 Fibonacci Retracemente (12 bin ila 5 bin 800 $) ve 21 haftalık basit hareketli ortalamaya yaklaştığını belirtti. Bu iki seviye son birkaç yılda Bitcoin için birçok kez destek sağladı. Her ikisi de 10 bin -10 bin 500 dolar civarında olan bu iki seviyeyi kaybeden kripto para birimi 9 bin dolara ardından 8 bin dolara doğru bir düşüşe neden olabilir:

“$ BTC 0.75 aralığı ve 21MAyı kaybetmek bana daha fazla neden veriyor bu geri çekilme / düzeltici hareket için orta aralığa doğru. Ben Bitcoinde kötümser değilim – sadece sağlam satın alma fırsatları arıyorum – ne yazık ki şu an bu mümkün değil. “

Önde gelen bir kripto varlık analisti Bitcoinin 10 bin 500 dolarlık desteği veya en azından 10 bin dolarlık düşük desteği kaybetmesinin orta vadeli yükselişin geçersiz kılınması anlamına gelebileceğini söylüyor.

Kısa süre önce BTCnin yılın başından bu yana fiyat hareketini ve bir trend göstergesi ile birlikte gösteren aşağıdaki tabloyu paylaştı. Gösterge şu anda Bitcoinin mevcut fiyatına yaklaşıyor ve kripto para biriminin orta vadeli yükseliş trendini kaybetmenin eşiğinde olduğunu gösteriyor. Grafiğe ve göstergeye atıfta bulunarak onu paylaşan analist Bitcoinin yükseliş “geçersiz kılma” seviyelerine yaklaştığını söyledi.

Bu grafiği paylaşan yatırımcı Mart ayındaki çöküşün ortasında Mayıs veya Haziran ayına kadar V şeklindeki bir geri dönüşün 10.000 $ a çıkacağını tahmin edenle aynı. Kripto para birimi tahmin ettiği zaman civarında bu fiyat noktasına ulaştığında tahmini gerçek oldu.

Düşük Fiyattan BTC Satın Alın

Galaxy Digital CEOsu Mike Novogratz şu anda piyasadaki düşük fiyattan BTC satın alınması gerektiğini söylüyor:

“Kriptocu arkadaşlar suçlu olduğunuzu kanıtlamak için masum olduğunuzu hatırlayalım. Bu Amerikan adaletinin temel taşıdır. Durumla ilgili hiçbir fikrim yok ama @CryptoHayesın iyi olmasını diliyorum. $ Btc ve crytponun herhangi bir borsa veya kişiden çok daha büyük olduğunu düşünüyorum. Öyleyse dip satın alın. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku