Bitcoin de 7 bin 260 doların geçilmesi trend değişikliği getirebilir

0 0

Bitcoin 6 bin 880 dolarlık destek noktasından ABD Dolarına karşı güçlü bir yükseliş başlattı. Fiyat kayıpları tersine çeviriyor ve şimdi 7 bin 100 doların üzerinde hareketini sürdürüyor.

BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde 7 bin 120 dolar seviyesinde görülen güçlü direnç noktasının üzerine çıkıldı.  Mevcut teknik yapı 7 bin 500 dolarlık direnç alanına yönelik hareket olma ihtimalini gösteriyor. 

Bitcoin fiyatı ABD Doları karşısında 7 bin doların üzerinde bir yükseliş açısıyla yükseliyor. 7 bin 200 dolarlık direnç gerçek anlamda kırılırsa Bitcoin’de olası yükseliş hareketinin hız kazanması beklenebilir.

Fiyat 7 bin 260 dolar direncinin üzerine çıkmaya devam edebilir. Bir sonraki önemli direnç 7 bin 400 dolar seviyesine yakın. 

Grafiğe bakıldığında Bitcoin fiyatı 7 bin 100 ve 100 saatlik hareketli ortalamanın üzerindeki kayıpları tersine çeviriyor. 7 bin 260 doların üzerinde bir artış olması bir trend değişikliğini ve 7 bin 500 dolara doğru yeni bir artışı teyit edecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku