BİTCOİN DE 12 NİSAN VE 28 KASIM ARASINDA BÜYÜK BENZERLİK

0 1

Kripto para analisti Omkar Godbole Bitcoinde 12 Nisan ile 28 Kasıma dikkat çekti ve anı hareketlerin olabileceğini söyledi.

Dünkü haberimizde de belirtiğimiz gibi Bitcoin dünden bu yana son yedi ay içindeki en büyük tek günlük kazanca ulaştı. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Bitcoin  dünü 4257 dolar ile kapattı ve yüzde 11.43’lük yükselişi ile 12 Nisan’dan beri en büyük yükselişe imza attı. 12 Nisan’da Bitcoin 4345 dolarlık mevcut fiyatından yüzde 38 daha yüksek olan 6900 dolardan işlem görmekteydi.

analisti Omkar Godboleşaşırtıcı bir şekilde yüzde 13 oranında değer kazanan Bitcoin’in bunun öncesinde yüzde 45 oranında düştüğünü ve küçük bir konsolidasyon süreci yaşadığını belirtiyor. Analist “Daha da önemlisi 12 Nisan’daki büyük yükseliş Mayıs ayı başlarında fiyatın 10000 doları görmesini sağlayan rallinin çıkış noktasıydı.” diyor. Analist ayrıca kısa vadeli teknik grafiklerde de olumlu işaretler gördüğünü dünkü yükselişin 12 Nisan’dan sonra görülene benzer bir boğa ile sonuçlanabileceğini belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku