“Bitcoin daha yeni ısınıyor” dedi, yeni zirve için tarih verdi

0 0

Ünlü analist Willy Woo Bitcoinin (BTC) “ana boğa koşusunun” başlangıcında olduğuna ancak fiyat zirvesine 2021in sonuna kadar ulaşmayacağına inanıyor.

İstatistik kaynağı Woobullun yaratıcısı Bitcoinin fiyat kazançlarının daha yeni başladığına dair yeni iddialar ortaya attı.

Woo: Bitcoin RSI “sadece ısınıyor”

Bitcoinin göreli güç endeksini (RSI) gösteren bir grafik yükleyen Woo metriğin mevcut davranışı ile 2017nin başındaki davranış arasındaki benzerlikleri kaydetti.

Yeşil daire bu makro döngüde nerede olduğumuzu gösteriyor. Ana boğa koşusunun başlangıcı” yorumunu yaptı ve “BTC için RSI henüz ısınıyor. Kırmızı dikeyler yükseliş eğilimi gösteren arz şoku dürtüsü sağlayan yarılanmalardır” dedi

RSI belirli bir süre boyunca fiyat davranışına göre hareket ediyor. Hesaplaması bu dönem boyunca ortalama kapanma oranını içeriyor.

“Yeni zirve için tahminim Aralık 2021”

Woo kendi 365 günlük RSI grafiğini kullanıyor ve analizleri temmuz ayında bir önceki güncelleme sırasındaki konumundan devam ediyor. O zamanlar Bitcoin BTC fiyatı için bir dizi daha yüksek düşük ve daha düşük yükseklere eşlik eden RSI sıkıştırması dönemini sona erdiriyordu.

O sırada Woo boğa koşusunun gelecek yıl 4. veya 1. çeyrekte başlayacağına dair tahminde bulunmuştu. Bu daha sonra gerçek oldu. Şimdi yeni yükseliş aşamasının ancak yaklaşık bir yıl içinde zirveye çıkacağını öne sürüyor.

Olası bir zirve hakkında sorulduğunda “Seçimim Aralık 2021 geçen seferki gibi vergileri ödemek için satmalıyım” diye cevap verdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku