Bitcoin daha da düşer diyenlere bu 4 maddeyle cevap verdi

0 2

Bitcoin (BTC) 2019un ikinci yarısında güçlü kayıplara başladığında analistler bir kez daha son derece düşük fiyat tahminlerinde bulundu.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN…

Euro Pasifik Başkenti CEOsu Peter Schiff bir tweette önde gelen kripto para biriminin fiyatının bir grafik modelini tamamlamak için 1000 dolara düşebileceğini bile söyledi.

Hatta son zamanlarda bile Bitcoin fiyatının Aralık ayından bu yana ciddi artış sağlamasına karşın bazı traderlar Bitcoin için tekrar 3 bin dolar riskinin olduğun belirtiyor. 

Bu şimdiki fiyatlar baz alındığında neredeyse 6 bin dolarlık bir düşüş anlamına geliyor. Bu düşüş rakamı ise tanınmış bir kripto analistine göre oldukça mantıksız…

Efsanevi analist Dave the Wave kısa süre önce Crypto Twitterda gördüğü “düşüş hissine şaşırmış” olmasının dört nedenini ortaya koydu:

Bunlar;

1-    Geçtiğimiz 12 ay içinde Ocak 2019un sonundan bu yana önde gelen kripto para biriminin fiyatı yüzde 160 arttı – bu diğer tüm kripto varlıklarını hisse senetlerini ve emtiaları etkili bir şekilde geride bırakan bir performans.

2-    BTC “tüm hareketin 0.5 Fibonacci geri çekilmesini koruyarak boğaların kontrol altında kaldığını düşündüren parabolik yükselişe kadar sert bir geri çekilme yaşadı

3-    Bitcoin “aşağı yönlü uzun bir trend çizgisini” yeni kırdı.

4-    Fiyatlar son zamanlarda daha yüksek bir artış kaydetti

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku