Bitcoin cüzdan seçenekleri çoğalıyor

0 0

Küresel ekonomi pandeminin yarattığı şoktan toparlanmaya çalışırken kripto para birimleri de “yeni normal” ortamında ölçek kazanıyor. Analistler Bitcoinin daha fazla değer kazanmasını bekliyor.

Değişen ekonomik senaryonun daha fazla kişiyi kripto para birimlerine yatırıma teşvik etmesi bekleniyor. Bu da Bitcoin camiasına yeni üyelerin katılacağı anlamına geliyor. Ve kripto varlıklarla ilgili herhangi bir işlem bir cüzdan gerektireceğinden bir kripto para birimi cüzdanı oluşturmak Bitcoin veya başka bir kripto para birimine sahip olmak için atılması gereken ilk ve neredeyse kaçınılmaz adım olarak öne çıkıyor.

BİTCOİNDE SERT DÜŞÜŞ SONRASI NELER BEKLENİYOR? TIKLAYIN

Avantajları dezavantajları ve çeşitli özellikleriyle çok farklı cüzdan çeşitleri arasında seçim kolay bir karar olmayacaktır.

Aşağıda gereksinimlere uygun olabilecek ve fonların güvenliğini sağlayabilecek birkaç popüler kripto cüzdanı seçeneği yer alıyor.

Bitcoin Core Wallet

Electrum

Ledger Nano X

Bitamp

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku