Bitcoin Cash’te kararsız seyir hangi yöne kırılabilir? 

0 0

Bitcoin Cash son üç aydır yükseliş eylemlerini baskılayan 266 – 281 dolar kritik direnç noktasını kıramayınca hızlı bir şekilde neredeyse 35 dolar kaybetti.
Volatilite düşük kaldığından şu anda gri işaretli tedarik alanı altında konsolide oluyor. Yukarıdaki bir kırılma güçlü bir alım sinyali gönderiyor.

Bitcoin Cash şu anda belirtilen güçlü bir tedarik alanı etrafında yavaş yavaş biriktiği için bir kırılma noktası arıyor. BCH bu alanı kırdıktan sonra orta vadeli boğaların fiyat hedefleri şubat ayında test edilen 495 dolar olacak. Ancak izlemeye en yakın direnç 352 dolar olarak devam edecek.

Ancak direnç noktası satın alma baskısını durdurmaya devam ederse fiyat haftalık en düşük 235  dolar seviyesine geri dönecek. Bu düşük seviyenin altında izlenecek seviyeler daha fazla düşüş olması durumunda 222 dolar ve 200 dolar şeklinde olacak.

Mevcut kararsızlığa baktığımızda fiyat volatilite arttığında her iki yönde de gidebilme olasılığı bulunuyor.

Destek: 266 $ 281 $ 352 $
Direnç: 235 $ 222 $ 200 $
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku