Bitcoin Cash’in (BCH) Kurucu Ortağından Çarpıcı Dogecoin İtirafı!

176
Blockchain.com ve Bitcoin Cash’in (BCH) kurucu ortağı Roger Ver, Dogecoin’in (DOGE), işlemleri kolaylaştırmadaki teknik becerisi nedeniyle  Bitcoin’den (BTC) daha iyi bir kripto para olduğunu söyledi.

 

Roger Ver: ”Dogecoin, Bitcoin’den daha güvenilir ve ucuz!

Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında ​​konuşan 43 yaşındaki Ver, Dogecoin’in Bitcoin’den “önemli ölçüde daha iyi” olduğunu çünkü güvenilir ve kullanımı daha ucuz olduğunu belirtti. Eskiden Bitcoin’in ilk savunucularından biri olan Ver, lider kripto para birimi BTC‘nin hayranı olmayı bıraktığını, çünkü Bitcoin’in gerçek amacından, yani farklı bir para birimi olma hedefinden saptığını söyledi. Bitcoin’e yönelik tutkusunu kaybeden Ver, BTC’ye alternatif 3 altcoin seçme fırsatı verilirse, Dogecoin, Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin’i (LTC) seçeceğini kaydetti ve şunları söyledi:
Dogecoin önemli ölçüde daha iyi. Daha ucuz ve daha güvenilirdir. Bitcoin için üç alternatif seçmem gerekseydi, bunlar Doge, Litecoin ve Bitcoin Cash olurdu
Kanada'dan Dogecoin ve SHIB'e Müjde! İşte Ayrıntılar
 
Ver, portföyünde önemli miktarda DOGE’nin yanı sıra Ethereum (ETH) ve BCH’ye sahip. Ünlü isim, “Ben kesinlikle bir kripto para balinasıyım. Kripto para sepetim her zaman çok çeşitli oldu. Asla bir Bitcoin veya Bitcoin Cash maksimalist olmadım.” ifadelerini kullandı. 2013 yılında piyasaya sürülen Dogecoin, Elon Musk da dahil olmak üzere, arkasındaki büyük destek nedeniyle küresel olarak geniş çapta benimsendi. Musk’ın Twitter’a DOGE ile bahşiş ödeme özelliğini getireceği bildiriliyor.

 

Devasa ve kalıcı DOGE rallisi, ne zaman mümkün?

Piyasada ”Altcoin Sherpa” olarak bilinen analist, 17.4200 Twitter takipçisine Dogecoin’in (DOGE) Twitter satın alma süreci devam ederken “ilginç fırsatları” sunabileceğini söyledi. Elon Musk, Aralık 2021’de DOGE’nin piyasadki bütün varlıklardan daha iyi bir kripto para olduğunu söylemişti. Analist, ”Bir süreliğine kalıcı bir DOGE rallisi beklemiyorum. Bence, DOGE genellikle perakende yığılmaya başladığında güçlü bir şekilde ivme kazanır ve bir döngünün sonuna yaklaşır. Bununla birlikte, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması bazı ilginç ticaret fırsatları yaratabilir. DOGE’nin bu süreçte birikim aşaması yaşarken, Musk’ın etkisi ile arada bir yükselip sonra yeniden ivme kaybedeceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.
Dogecoin, Twitter yönetim kurulunun Musk’ın Twitter’ı satın alma teklifini kabul ettiğini açıklamasının ardından bu haftanın başlarında yüzde 15’in biraz üzerinde yükseldi. an itibariyle 0.1399$’dan işlem görüyor. Altcoin Sherpa ayrıca piyasa değerine göre en büyük iki kripto para birimi olan Ethereum’u da analiz ediyor. Analist, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’e (BTC) göre daha fazla  boğa piyasası yapısına sahip olduğunu söylüyor. Uzman, ” BTC’den farklı olarak, ETH hala son düşük seviyelerinin oldukça üzerinde ve hala yükseliş piyasası yapısına sahip. Ethereum için daha yüksek bir düşük oluştuğunu görmek isterim. Yine de, her zaman olduğu gibi yine de BTC’nin insafına kaldığını düşünüyorum. BTC ivme kazanırsa, ETH de onu takip edecek.” açıklamasını yaptı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku