BİTCOİN CASH SAVAŞLARINDA SON

0 1

Bitcoin Cash savaşları bitti.

Geçtiğimiz hafta boyunca dünyanın dördüncü büyük şifreleme parası olan Bitcoin Cash için  iki grup ağın üstünde egemenlik kurmaya çalıştı.Savaş piyasada belirsizlik korku ve şüphe yaratarak büyük bir satış dalgasını tetikledi. Dün yayınlanan bir web gönderisinde grubun milyarder temsilcisi Calvin Ayre SV takipçilerinin artık Bitcoin Cash adını istemediğini ama kendi versiyonlarını desteklemeye devam edeceklerini söyledi. ABC denilen “Bitcoin İsa” lakabı ile tanınan Roger Ver ile Çinli Bitcoin madenciliği devi Bitmain gibi isimlerin başını çektiği taraf da Bitcoin Cash’in sorumluğunu üstlenecek.

Ayre “açık bir şekilde belirlenmiş bir yolumuz var ve gereğini yapmak için artık hazırız. Kazanma tanımımız ABC değil SV’nin varlığıydı ve ekosistemi büyütmek için yola devam etmek istiyoruz.” dedi. Savaşın  sona ermesinin ardından Bitcoin Cash son 24 saat içinde yüzde 1 oranında yeşilde bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku