BİTCOİN CASH İLK YILINI KUTLUYOR

0 0

Bitcoin’den sert bir çatalla çıkarılan çok cılız cryptocurrency bugün ilk yıldönümünü kutluyor.

Bitcoin Cash  1 Ağustosta yolculuğuna başladı ve o günlerde dakikalar içinde 800 dolar seviyesine çıktı.Şu andaki değeri başlangıç ​​fiyatından daha az Binanceda 752 dolar civarında bir fiyatta. Bitcoin Cash Bitcoin çekirdeği ile ilgili problemleri çözmek için yaratıldı ve geliştiricileri sürekli Satoshi Whitepapera göre madalyonun saf versiyonu olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Bitcoin Cash destekçilerinin en çok öne çıktığı ve bu konuda BCH markasını sağlamlaştırmaya devam etmek için Bitcoin.com adlı kendi web sitesini başlatan Roger Verin sözleri sürekli olarak devam ediyor.

BTC.comdaki İş Operasyonları Başkan Yardımcısı Alejandro de la Torre Bitcoin Cashin piyasaya sürdüğü ilk yıldönümünde yaptığı konuşmada işlemlerde ölçeklenebilirlik sorununun blok büyüklüğünü sınırlandırdığında Bitcoin Cash tarafından çözüldüğünü söyledi. Daha büyük blok boyutları her bloğa işlemlerin dahil edilmesi için daha fazla alan verir bu da bekleme sürelerini ve işlem başına maliyeti düşürür blok zincir sıvısını daha kolay erişilebilir hale getirir. ”

Torre ayrıca Bitcoin Cashin yüksek hacimli işlemleri düşük maliyetle ve yüksek hızda gerçekleştirebileceğini söyledi.Halihazırda Bitcoin Cashin blok büyüklüğü ağının tıkanıklık olasılığını ortadan kaldırarak 32MBye yükseltildi.Ayrıca Venezüella örneğini ülke enflasyonunun tahmin edilmesinin şu anda% 40000 den fazla olduğunu belirtti.Böyle ülkelerde fiat yerine alternatif bir ödeme yöntemi olarak Bitcoin Cash kullanılabilir.İlginç bir şekilde Venezüella halihazırda ülkenin petrol rezervlerine sabitlenmiş olan kendi kriptosuz parasıyla da ortaya çıktı.BCH markasını artıran başka bir web sitesi olan Coingeek bugün Londradaki kendi Bitcoin Rebirth partisini düzenledi.Coingeek’in kurucusu Calvin Ayrenin yıldönümü olayı hakkında söyleyecekleri vardı.

Bitcoinin (şimdiki adı Bitcoin BCH) yeniden doğuşunun bir yıl dönümü para tarihinin en güzel anı.Ayrıca Bitcoinin önemli bir iş parçasının bitmiş olması gereken küresel bir elektronik para birimi olma görevini yerine getirmesini isteyen herkese hatırlatmak için de iyi bir zaman.Orijinal Bitcoin protokolünü tamamen geri yükleme görevini tamamlamalı ve daha sonra bu kilitlenen test platformunun üstünde gelecekteki uygulama gelişiminin gerçekleşmesini sağlayacak şekilde kilitlemeliyiz.Bunun anlamı Bitcoinin ilk kez piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra geçici bir önlem olarak konan yapay blok büyüklüğündeki kapağın kaldırılması ve sınırsız bir blok büyüklüğünün orijinal tasarımına geri dönmesi gerektiği anlamına gelir.

Ayre algılanan kısa vadeli kazanımlar için altta yatan protokolde değişiklik yapılmasının daha düşük istikrar ve güvenlikten başka bir şey yapmayacağını ve sonunda ağı tamamen öldüreceğini söyledi.Bitcoin protokolü kilitlendiğinde Bitcoin platformunun üzerinde bir yenilik olan Kambriyen patlaması olacak.BCH protokolünün üstündeki bir katmanda yapılan hatalar daha kolay atılabilir ve alttaki platformun dünyaya para kazanma kabiliyeti üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır ”dedi.Kuruluşundan bir yıl sonra Bitcoin Cash Bitpay Coinpayments Coingate Coin Dance ve Viabtc dahil 19un üzerinde servis anlaşmasıyla iyi bir şekilde kurulmuştur.Ayrıca JoyStream OpenBazaar diğerlerinin yanı sıra 14 farklı projenin bir parçasıdır ve en az 41 borsada mevcuttur.

Kısa bir süre önce Bitcoin.comun resmi kanalında yayınlanan bir YouTube videosunda yer alan Roger Ver Kıbrısın Bitcoin Cash için% 70 gibi yüksek bir kabul oranına ulaştığını söyledi.Ayrıca Kıbrıstan bir Bitcoin Cash savunucusu da madalyayı benimseyen alıcı sayısının 2018 Kasıma kadar etkileyici bir şekilde 4.000e ulaşacağını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku