BİTCOİN CASH FORKU GERÇEKLEŞTİ.ARTIK RAKİP 2 TANE

0 0

Günlerdir merakla beklediğmiz Bitcoin Cash Forku gerçekleşerek Bitcoin Cash ikiye bölündü.Bölünmenin ardından iki rakip ortaya çıktı. Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV.

Bitcoin Cash madencileri arasındaki 556766 numaralı son ortak blok SVPool tarafından çıkarıldı. Bitcoin.com madencilik havuzu bulduğu yeni blokla Bitcoin Cash ikiye bölünmüş oldu.Şimdilik hangi tarafın daha baskın olacağı konusu belirsiz.Belkide ilerde birlik olup hayatlarına devam ederler.Bunu zaman gösterecek. Bitcoin Cash’in lider geliştirici grubu Bitcoin ABC  kripto paralar arasında daha iyi birlikte çalışabilirliği destekliyor ve bununla beraber  ek kodun yanı sıra blok kapasitesini artırmaya yönelik  bir dizi teknik güncelleme ile geliyor.Bitcoin Satoshi Vision ya da Bitcoin SV olarak bilinen diğer uygulama ise bunları kabul etmeyerek blok blok boyutunda değişikliğe giderek 32 MB’den 128 MB’ye yükseltme yapıyor.Son verilere göre Bitcoin.com madencilik havuzu hashrate’ini Bitcoin’den Bitcoin Cash’e çekti Böylelikle Bitcoin Cash ABC’nin hashrate oranı Bitcoin Cash SV’nin kinden daha fazla oldu. Yapılan İlk incelemelere göre Bitcoin ABC’nin hash savaşını kazanıyor gibi gözüküyor.Ama Bu forkla  gelen iki rakibin mücadelesi yeni başlıyor gibi.Sonunda bir taraf diğer tarafa üstünlük kuracak.Ama hangisi?

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku