Bitcoin Cash (BCH)’te bekle-gör stratejisi izlenmeli

0 2

Bitcoin Cash (BCH) 280 dolarlık genel direnç bölgesinden 250 dolara geriledi. Bu ayıların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunduğunu gösteriyor. Ayılar fiyatı 242 dolardan acil desteğin altına çekebilirse 231 dolara düşüş riski oluşacak.

20 günlük EMA (256 dolar) sabitken 50 günlük SMA (249 dolar) yükseliyor ve RSI 40 ile 60 seviyeleri arasında işlem görüyor. Bu arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösterir.

Bir aralık içinde alım satım dalgalı olabilir ve tahmin edilmesi zor olabilir. Bu nedenle fiyat aralığın desteğine veya direncine ulaştığında alım satım yapmak daha mantıklı görünüyor. Diğer bir olasılık büyük bahisler almadan önce fiyatın aralığın üstüne veya altına düşmesini beklemektir.

Boğalar fiyatı 280 doların üzerine çıkarabilirse BCH / USD çifti 32630 dolara yükselebilir. Tersine 231 doların altına bir düşüş fiyatı 200 dolara düşürebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku