‘Bitcoin bu sorunu hallederse 5 kat artar’

0 0

Riskten korunma fonu yöneticisi fonuna Bitcoin eklemeyi düşünüyor ve potansiyel olarak fonun altın varlıklarının % 30unu Bitcoine tahsis ediyor. Fon yöneticileri Bitcoinin “güvenilirlik sorunu” nun üstesinden gelebilmesi durumunda 2023 yılına kadar en az beş kat artış bekliyor.

Değerli metallerin yanında yükselen kripto para piyasası tomurcuklanan finansal varlık sınıfı için iyi işaretler. Güvenli bölge anlatısının somut ve gerçek olduğunu dünyaya kanıtlıyor ve varlığın dijital kıtlığı mevcut ekonomik iklimde değerini gösteriyor.

Altının piyasa değerinin daha fazla kriptoda erimesini sağlamak için daha fazla potansiyel dünya genelinde büyüyen güvenlik tehdidinde yatmaktadır. Hong Kongda zenginler altınlarını yurt dışına taşıyor. Amerika Birleşik Devletlerinde ve dünyanın geri kalanında huzursuzluk protestolara şiddete ve yağmaya yol açtı.

Varlıkları fiziksel yerine dijital olarak depolamak altın sermayenin Bitcoine akması için bir başka önemli neden olabilir ve bu da varlığın mükemmel kurumsal rallisini daha da ileriye götürür

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku