Düşüşü Önceden Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Kadar İnebilir!

531

Popüler kripto para analisti ve yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in 13 bin dolar seviyelerine kadar düşeceğini öngördüğünü söyledi. İşte ayrıntılar…

Analist uzun süredir düşüş için uyarıyordu

Peter Brandt, son zamanlarda kripto para birimleri tahminleri yaparken büyük ölçüde düşüş yaşanacağını ve bazı seviyelerin altına inileceğini düşündüğünü bildirmişti. Bitcoin piyasası hala düşüş trendinde. Lider kripto para birimi günlerdir aşağı yönlü baskı yaşıyor. Hafta sonu, tüm kripto para piyasası haftayı düşük seviyelere indiği için zor bir virajdan döndü. Birçok kripto para birimi, fiyatları çift haneli büyüklüklerde düşürdü ve bunlara BTC’de dahil. Lider kripto para biriminin fiyatı bir hafta içinde yaklaşık 29 bin – 33 bin dolarlık en yüksek seviyelerden 22 bin – 23 bin dolarlık en düşük seviyelerine kadar indi.

Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Analizini Güncelledi: 2 Senaryo!

İlginç bir şekilde, Peter Brandt gibi yatırımcılar, BTC ve Ethereum (ETH) gibi diğer kripto para birimleri için de düşüş hareketi öngörmüştü. Şimdi Peter başka bir tahminle geri döndü ve bu sefer Bitcoin sahipleri için daha da sıkıntılı bir tabloyu ortaya koyuyor.. Son tweet’inde, Peter’ın analizi yakın gelecekte 13 bin dolarlık bir BTC değeri ile karşı karşıya kalacağımızı gösteriyor.. Analist, grafiklerde belirtilen BTC çift tepesini, düşüş hareketi için büyük bir katalizör olarak tanımlıyor.

Bitcoin bu seviyeye çıkamazsa çöküş başlar

İlk olarak, kripto çizelgelerinde çift tepe, yaklaşmakta olan bir teknik geri dönüşü gösteren güçlü bir düşüş hareketidir. Bir varlığın fiyatı art arda iki zirveye ulaştığında ve ardından iki nokta arasında ılımlı bir düşüşe geçtiğinde çift tepe olur. Düşüş hissi, destek seviyesi daha küçük olan yüksek seviyenin altına indiğinde onaylanır. Dün TheCryptoBasic tarafından bildirildiği üzere Peter, başka bir analizde, BTC’nin 31 Mayıs’ın yükseğinin üzerinde kapanamaması durumunda ciddi şekilde düşüşe geçeceği görüşünde. Aksi takdirde, lider kripto para 12.700 dolar seviyesine inebilir.

Teknik Analiz: Bitcoin Temmuz Sonuna Kadar 21 Bin Doları Görebilir!

Çok sayıda analist ve yatırımcı uzun süredir 2019-2020 zorlu dönemine benzer bir kripto kışı bekliyor. Bu, yükseliş döngüsü BTC’nin yarılanması tarafından tetiklenmeden önce piyasanın düşüş döngüsünün bir parçası olabilir. Bununla birlikte, kripto piyasası değişken bir ortamdır ve işler her an değişebilir. Şuan, ayılar BTC piyasasında üstün görünüyor. kripto para birimi pazar hakimiyeti ve toplam piyasa değeri 430,3 milyar dolar. Kiptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto para birimlerinin geri kalanının çoğu da kırmızı bölgede.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku