Bitcoin bu haberle bir kez daha hareketlendi

0 0

Bitcoin (BTC) bir bankanın kripto para birimi alanına girmekte olduğuna dair yeni haberler zaten yükseliş piyasalarını beslerken 27 Ekimde 13.480 $ lık yeni zirvelere ulaştı.

Banka haberleri BTC fiyatını 13 bin 480 dolara çıkardı

Cointelegraph Markets Coin360 ve TradingViewden gelen veriler BTC / USDnin bir saatten biraz fazla bir sürede yüzde 2 artışla bir kez daha yükseldiğini gösterdi.

Hareket Singapur bankası DBSnin bir kripto para birimi borsası oluşturmaya ve şehir devletinin fiili merkez bankası olan Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından tamamen düzenlenmiş kripto saklama hizmetleri sunmaya karar verdiği haberiyle gerçekleşti. Ancak bu haber doğrulanmadı.

Hareket başlangıçta bir web sitesi sayfası aracılığıyla ortaya çıktı ve daha sonra genel erişimden kayboldu. DBS basın tarihi itibariyle henüz onaylamamıştı.

Buna rağmen Bitcoin hemen tepki verdi 13 bin dolarlık düşük alanda menzilinin dışına çıktı ve bir düzeltmenin yakın olduğu yönündeki endişeleri geri çevirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku