Bitcoin, bir sonraki yükseliş trendine geçmeden önce 11 bin dolara düşecek

0 1

Bazı analistler Bitcoinin bir sonraki yükseliş veya daha da düşüş aşamasına geçmeden önce 11 bin dolara düşebileceğini ileri sürdü.

Bazıları ise yükselişe geçmeden önce Bitcoinin 11 bin dolara düşmesinin kesin olduğunu belirtti.

Bu analistler BTCnin yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor.

Bitcoin 11 bin dolara düşebilir

Bitcoin’in 2019un ayı piyasasının 6 bin 400 dolardan dibe vuracağını tahmin eden bir analiste göre Bitcoin yüzde 7 daha değer kaybederek 11bin dolara düşecek.

Söz konusu analist bunun oluşmuş potansiyel bir fraktali tatmin edeceğini belirtti. Aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi BTCnin 11 bin dolara yükselişinden bu yana son fiyat hareketi Mayıstan Temmuza kadar olan konsolidasyona benziyor.

Fraktal oynaması Bitcoinin Eylül başında 11 bin dolara düşeceği anlamına geliyor ardından daha yüksek bir hamle daha başlatabilir.

“Yatırımcı aşağıdaki tabloya göre fiyat şu anda satın alma bölgesi / günlük eğrisinde otururken göreceli olarak konuşursak durursa şaşırmayacaktı. Mevcut fiyat hareketi önceki hamlelere kıyasla uzatılmıştır”dedi.

Fraktal Bitcoinin bir sonraki hamlesine geçmeden önce 11 bin dolara geri döneceğini gösteren tek analiz değil.

Bir kripto analisti Bitcoinin 12 bin doların üzerinde tutamama durumunun muhtemelen 11 bin dolara düşme için zemin hazırladığını belirtti.

Bu düşünceyi göstermek için aşağıdaki tabloyu paylaştı ve ekledi:

“11 bin 70 doları bir kez daha test etmesi olası görünüyor. Bununla birlikte kırmızı çizgiyi (12100 $) kapanış bazında geri alırsa 1000 $ lık mum artışı için iyi olduğunu düşünüyorum. Ayıların burada oldukça düzgün bir geçersizliği var.

Artış Trendi Devam Edecek mi?

BTC 11 bin dolara düşerse yükseliş trendi bozulmadan kalacak mı? Orta vadeli bir zaman diliminde bu sorunun cevabı evet olacaktır.

Bitcoin bir makro zaman diliminde 10 bin 500 doları korumayı başardığı sürece BTCnin yükseliş trendine durmadan devam edeceğine inanan birçok analist var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku