Bitcoin 9 bin dolardan döndü… Peki neden?

0 0

Geçtiğimiz birkaç saat içinde Bitcoin (BTC) fiyatından gördüğü en yüksek seviye oyan 8 bin 910 dolar seviyesinden 8 bin 585 dolar seviyelerine kadar gerildi. Bu birkaç saat içinde yüzde 3lük bir düşüş anlamına geliyor. Aslında bu kripto para piyasalarının son birkaç gündür gördüğü oynaklık göz önüne alındığında şaşırtıcı değil.

Kripto para piyasasında çökmeler söz konusu olduğunda bu düşüş o kadar derin olmasa da bu düşüş BTCyi yükselen bir üçgen formasyonunun gelmesine neden oldu saatlik grafikte.

Bu hareket şu soruyu akla getiriyor: BTC şimdi zaten olduğundan daha düşük olacak mı?

Bitcoin yüzde 3 düşüyor: Sırada ne var?

Genellikle düşüş yönünde tavır sergileyen trader Big Cheds aşağıdaki analizi yayınladı ve bu son hareketle Bitcoinin M gibi fiyat hareketine sahip bir “M top” olarak bilinen şeyi oluşturmaya başladığını belirtti…

Şu anda desen orta aşamada henüz tepeleme modelinde “M”nin son yarısını oluşturmuyor. Ancak tam olarak oynaması durumunda BTCnin 8.200 $ a kadar düşebileceği belirtiliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku