Bitcoin 8 bin doların altına gelir mi?

0 0

Dün Bitcoin başta olmak üzere ve kripto piyasasındaki inanılmaz düşüşün ardından alıcıların yavaş yavaş tekra piyasaya döndüğü gözlendi. Bu alımlarla birlikte BTC ve diğer altcoinlerin son düşüşte gördükleri en düşük seviyelerden bir miktar toparlanması sağlandı.

MEHME ÇOBANIN YORUMUNU DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Peki bu toparlanmanın devamı var mı? Piyasanın son düşük seviyelerinin üzerinde güçlü bir destek sağlama yeteneği BTCnin şu anda 9 bin dolarlık bölgeye geri çekilmesi nedeniyle devam eden selloffun nihayetinde geçici olduğunu kanıtlayabileceğini gösteriyor.

Buna rağmen şu anda Bitcoinin 6 saatlik mum grafiğindeki hacim meydana gelen ilginç bir durum ayıların hala sıkı kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Yazı yayına hazırlandığı sırada Bitcoin son düşüşte gördüğü en düşük seviyeden yaklaşık yüzde 2 daha yukarıda işlem görüyordu.

Bu devam eden düşüş trendi ilk olarak geçen pazar günü Bitcoinin 10 bin dolarlık güçlü bir direnç noktasını kıramamasıyla başladı ve bunun sonucu olarak kripto para biriminin 9 bin 500 dolarlık temel desteğinin altına gelmesine neden oldu.

Tecrübeli trader Peter Brandt attığı bir tweette bu konuyu irdeledi ve BTCnin oluşturduğu baş ve omuz modeli nedeniyle 8 bin doların altında inebileceği ihtimalinin olduğunu söyledi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku