Bitcoin 100 bin doları görebilir

Bitcoin 100 bin doları görebilir
  • 13 Ağustos 2019

Kripto serbest yatırım fonu yöneticisi Murad Mahmudov, Bitcoin'in 100 bin dolara doğru yol aldığı tahmininde bulundu.

Kripto serbest yatırım fonu yöneticisi Murad Mahmudov, Twitter hesabı üzerinden Bitcoin'e ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bitcoin'in 100 bin dolar bandına doğru hareket etmeye başladığını belirten Adaptive Capital Bilişim Daire Başkanı Murad Mahmudov, Bitcoin'de dalgalı fiyat hareketini 'sabit birikim' olarak tanımladı.

Ağustos ayının ilk günlerinde Bitcoin uzmanı Anthony Pompliano da, Bitcoin'in 30 ay içinde 100 bin doları göreceğini öne sürmüştü.

Kronolojik açıdan bakıldığında 100, 1000, 10000 gibi seviyeler anahtar düzey olarak yorumlanır. Bu sebeple çok sayıda uzman bir sonraki psikolojik seviyenin 100 bin dolar olduğunu tahmin ediyor.

Mahmudov'un da belirttiği gibi her geri çekilme hareketi, malın uzun vadede avantajlı olması için fırsat doğuruyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ