‘Bitcoin 100 bin dolar olacak’ dedi, tarih bile verdi

Abone Ol
‘Bitcoin 100 bin dolar olacak’ dedi, tarih bile verdi
Serkan Aydın
 • 14 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Bitcoin 9 bin dolarlarda yatay seyre girdiği şu günlerde altcoinlerdeki artış son zamanlarda oldukça rağbet görmesini sağladı.

  Bu, BTC baskınlığından daha iyi örneklenmedi. Analistler, metriğin kısa süre önce önemli bir direnç noktasında reddedildiğini ve yaklaşmakta olan bir "altseason" a işaret ettiğini söyledi.

  Max Keizer'e göre böyle bir altseason olmayacak. RT’in Keizer Raporuna Stacy Herbert ile ev sahipliği yapan tanınmış Bitcoin yatırımcısı, 9 Temmuz'da altcoinleri yerden yere vurdu.

  Bitcoin Rakiplerini bitirecek mi?

  Max Keizer öyle düşünüyor. 9 Temmuz'da Keizer Raporu'nun bir bölümünde, Max, Bitcoin’in tüm rakiplerinin gelecekte “bitireceğini” söyledi.

  “Yani, tüm bu altcoin posterleri ve devlet destek-refah serserileri tek bir gerçek bitcoin tarafından alt edilecek. Bu zamanla ilgili…"

  Keizer, ABD hükümetinden bazı kripto para şirketlerinin “PPP” kredisi aldığını gösteren belgelere atıfta bulundu.

  Yatırımcının altcoin projelerinin etkinliği hakkındaki en son düşünceleri, London Real’in Brian Rose’una Bitcoin'in herhangi bir altcoin tarafından gasp edilmesi muhtemel olmadığını söyledikten kısa bir süre ortaya çıktı.

  100 bin dolara yükseliş

  Altcoins hakkındaki düşüncelerine ek olarak Keizer, Bitcoin için fiyat görünümünü kısaca aktardı.

  Yatırımcı, kripto para biriminin "koin başına 100bin dolar yolunda olduğunu düşündüğünü söyledi ki bu da şu anki 9 bin 200 dolar olan değerinden yüzde 900’den daha fazla bir artış anlamına geliyor.

  Daha önce Infowars’ın Alex Jones’una 100 bin doların çok düşük olabileceğini ve BTC’nin 400 bin dolara ulaşacağına dair yeni bir beklentiyi söyledi:

  “Resmi olarak BTC için hedefimi artırıyorum - ve bu tahmini ilk olarak 1 dolar olduğunda yaptım, bunun 100 bin dolara gidebileceğini söyledim - Sekiz yılda ilk kez resmi hedefimi yükseltiyorum:  400 bin dolar”

  Keizer, diğer faktörlerin yanı sıra, Bitcoin'in kıtlığını, varlığın gelecekte şimdiye kadar takdir etmesinin önde gelen bir nedeni olarak görüyor.

  Keiser, Bitcoin'in Aralık 2021'e kadar 100 bin dolara ulaşacağını tahmin eden “PlanB” stoktan akış modeline şöyle yorum yaptı:

  “Şimdiye kadar, BTC için S2F'yi ‘madara eden’ argümanları, dikkatleri üzerine çekmek isteyenler tarafından sadece rastgele kelime salataları gibi görünüyor. S2F, #Bitcoin fiyatının piyasaya mükemmel bir bakış açısı sağlayan geçerli ve hayati bir analizidir. ”

  Bu model ayrıca, kripto para biriminin on yılın sonunda 1 milyon dolara yakın bir fiyat elde edeceğini öngörüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Max keizer ile ilgili her şey

  ‘Bitcoin önce 28 bin dolara sonra altı haneli rakamlara ulaşacak’

  ‘Bitcoin önce 28 bin dolara sonra altı haneli rakamlara ulaşacak’

  Wall Street'in emektarı Max Keizer, Bitcoin fiyatının şimdiye kadar 11 bin 380 dolara ulaşan mevcut artışının tüm zamanların en yüksek seviyelerinin ötesine geçmeye hazır olduğunu tahm...

  • 29 Temmuz 2020
  ‘Bitcoin 100 bin dolar olacak’ dedi, tarih bile verdi

  ‘Bitcoin 100 bin dolar olacak’ dedi, tarih bile verdi

  Bitcoin 9 bin dolarlarda yatay seyre girdiği şu günlerde altcoinlerdeki artış son zamanlarda oldukça rağbet görmesini sağladı. Bu, BTC baskınlığından daha iyi örneklenmedi. Analistle...

  • 14 Temmuz 2020
  'Bitcoin için 400 bin dolarlık tahminim doların çöküşüyle uyumlu'

  'Bitcoin için 400 bin dolarlık tahminim doların çöküşüyle uyumlu'

  Bitcoin yatırımcısı ve Keizer Report programcısı Max Keizer, 400 bin dolarlık BTC fiyat tahmininin ABD dolarının çöküşüyle uyumlu olduğunu söyledi. Max Keizer, Cointelegraph Markets...

  • 22 Haziran 2020
  Ünlü analist: Çin’in kripto para birimi altınla desteklenecek

  Ünlü analist: Çin’in kripto para birimi altınla desteklenecek

  Ünlü analist ve finans yorumcusu Max Keizer'e göre, ABD, son zamanlarda 100 tonu aşan altın alım çılgınlığını yayan Çin'in kurduğu bir "tuzakla" karşı karşıya. Böylesine metafor...

  • 02 Kasım 2019
  Bitcoin Uçsa Bile Altcoinler Ölmeyecek

  Bitcoin Uçsa Bile Altcoinler Ölmeyecek

  Kripto para analizleri ışığında Nano, Egretia, Tezos ve Ravencoin isimli kripto paralar benimsenmelerini daha da ileriye taşımak için yoğun bir çaba harcıyorlar. Bitcoin için yükseliş e...

  • 01 Ağustos 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.