Bitcicoin’de Yükselmiş Hız Kesmiyor! Bir Hafta İçerisinde Yüzde 300 Artış Gösterdi!

0 91

Yerli kripto para borsası Bitci’nin kripto parası olan Bitcicoin’e (BITCI) olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içerisinde yüzde 19 değer kazancı elde eden BITCI, son bir haftada yüzde 280’den fazla, son bir ay içerisinde ise neredeyse yüzde 1000’lik bir değer kazancı elde etti.

Bitcicoin Neden Artıyor?

Bitcicoin’in arkasındaki güç olan Bitci Teknoloji dünya çapında yaptığı anlaşmalara devam ediyor. İlk olarak Karşıyaka Spor’un taraftar token’ı KSK Token ile adını sıklıkla duymaya başladığımız Bitci Teknoloji, daha sonra Eskişehir Spor, Rangers FC, Real Betis, Türkiye Basketbol Milli Takımı, Ankaragücü ve belki de en çok ses getiren Mclaren F1 takımı ile sponsorluk ve taraftar token anlaşmaları gerçekleştirdi bununla birlikte de adını tüm dünyaya duyurmaya başladı.

Bitcicoin, dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan XT.com’da listelenmeye başlamasıyla birlikte de büyümesi hız kazandı. Son olarak Bitci CEO’su Onur Altan Tan’ın BITCI’nin önümüzdeki hafta içerisinde dünyanın en büyük 11.kripto para borsası olan Bittrex’de listeleneceğini açıklaması, BITCI’nin yükselişine ivme kazandırdı. Tan ayrıca ilerleyen günlerde BITCI’nın dünya çapında başka kripto para borsalarında da listeleneceği müjdesini verdi.

BITCI, yazım itibari ile 0.53 TL seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Hemen BITCI almak için Bitci.com’a buradan üye olabilir ve alış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku