Bitbox, XRP’yi liste dışı ediyor

0 1

LINEa ait BITBOX tüm XRP ticaret çiftlerini 2020 Ocak ortasına kadar platformundan listeleyeceğini açıkladı. Bu arada piyasa değerinin üçüncü sırada yer aldığı kripto yıl boyunca olumlu bir başlangıç yapmaya devam ediyor.

BITBOX 6 Ocak 2020 Pazartesi günü web sitesinde yayınlanan bir bildiride XRPyi yayınlama kararını açıkladı. Blog gönderisine göre LINEın sahip olduğu kripto borsası listelenen üç XRP ticaret çiftini (XRP / BTC XRP / ETH ve XRP / USDT) kaldıracak.

Duyuru kapsamında BITBOX XRPnin artık listeleme standartlarını karşılamadığını açıkladı. Yapılan açıklamada “Bir coin performans güvenilirlik likidite veya yasa ve düzenleme gerekliliklerine göre standartlarımızı karşılamıyorsa borsadan çıkartılacaktır. Varlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı korumak için teslim etmeden önce yeterli bildirimi yaparız” denildi.

BITBOXtaki XRP yatırımcılarının varlıklarını platformdan çekmek için Şubat ayı ortasına kadar süre verdi. Kripto borsası 16 Ocak 2020de listeleme işlemine başlayacağını ve ardından mevduat ve ticaretin devre dışı bırakılacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku