Birisi ETHE hisselerini 2.000 dolardan fazla satın alıyor

0 2

Kripto analiz firması Messari tarafından yayınlanan verilere göre Grayscale Investmentsın Ethereum Investment Trust (ETHE) hisseleri ikincil piyasalardaki temel varlıklarının piyasa oranı üzerinden % 750 priminde bir işlem görüyor.

Grascalenin fonundaki prim yılın başından bu yana agresif bir şekilde genişledi ve ETHE hisseleri Şubat ayında Etherin (ETH) spot fiyatı olan % 220 de işlem gördü.

Şirket yatırımcıların kripto para birimini ele almaya veya saklamaya gerek duymadan ETHYE olanak sunuyor ve kurumsal yatırımcılar arasında tercih ediliyor.

ETHE premium genişliyor

ETHE hisseleri son zamanlarda ETH başına 2.905 dolara eşit fiyatla işlem görüyor ve Etherin spot piyasalardaki tüm zamanların en yüksek fiyatının % 46 üstünde yer alıyor.

Ethereum üzerindeki hisselerin primi son aylarda genişlemeye devam etti ve ETHE Nisan ayı başında spot fiyatların % 550 üzerinde işlem gördü.

Genişleyen yayılma ETH 2.0 sunumu öncesinde Ether için artan kurumsal talepten kaynaklanıyor gibi görünüyor ve Grayscale 2020de 110 dolar değerinde ETH satın aldı.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Grayscalein yatırımcı ilişkileri direktörü Ray Sharif-Askary firmanın müşterilerinin % 38inin bir yıl önce % 9dan fazla bir kripto varlığına sahip olduklarını belirtti.

Grayscale BTC toplamı arzı geride bıraktı

Grayscalein Bitcoin Yatırım Ortaklığı bu yıl birikimini agresif bir şekilde artırdı ve ilk çeyrekte çıkarılan yeni Bitcoinin (BTC) %33ine eşit bir oranda satın alma işleminden yarı yarıya düştükleri hızın 1.5 katındaki paraları absorbe etti.

Halvingden bu yana trust 19.000 Bitcoin satın aldı.(beş haftada yaklaşık 178.6 milyon dolar değerinde BTC birikimi)
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku