Bir ütopik tahmin daha: Bitcoin 400 bin doları aşacak ve altının önüne geçecek

0 0

Morgan Creekten Anthony Pompliano Bitcoinin sonunda altına nazaran piyasanın daha fazlasını ele geçireceğini tahmin ediyor.

Devam eden boğa piyasasının ortasında büyük bir Bitcoin (BTC) savunucusu en büyük kripto para birimi için başka bir umut verici fiyat tahmini sundu.

Morgan Creek Digitalin kurucu ortağı Anthony Pompliano Bitcoinin uzun vadede 400 bin dolar sınırını aşmak için büyümeye devam edeceğine inanıyor.

BİTCOİN’DE DEVASA BİR BOĞA KOŞUSU GELEBİLİR Mİ? TIKLAYIN

Kripto podcaster Peter McCormack ile yaptığı röportajda Pompliano Bitcoinin 8 trilyon dolarlık bir piyasa değeri ile sonunda en az 400 bin dolar veya 450 bin dolar fiyat seviyelerine ulaşmaya hazır olduğunu söyledi. Pomplianoya göre Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini istikrarlı bir şekilde kıracak çünkü kripto para birimi dünyanın en değerli varlıklarından biri olan altının dijital bir versiyonunu temsil ediyor.

Pomplianoya göre Bitcoin büyük dijital varlıkların başarısını takip edecek analog altını dijital alternatifiyle değiştirecek ve sonunda piyasayı genişletecek. Pompliano şöyle dedi:

“İnsanlara anlatmaya devam ettiğim şey şu: bana analog olan dijitalleşen ve dijital sürümün analog sürümden daha küçük olduğu bir işletme adı verin. Mümkün değil! Çünkü dijitalleşme her türlü avantajı beraberinde getiriyor. Pazarı genişleten bir teknoloji. “

Bitcoin piyasayı altından daha fazla ele geçirecek

Pompliano Bitcoinin sonunda altından daha büyük bir piyasa haline geleceğini sürdürdü. Pomplianoya göre Bitcoinin 400 bin dolar seviyelerine ulaşması 50 yıl alabilir.

Pompliano şunları söyledi:

“Altın piyasasının büyüklüğünün ne olduğunu tartışan insanlar olduğunu biliyorsunuz ama hadi basit rakamları kullanalım. Diyelim ki 8 trilyon dolar. Bu Bitcoini bugün kaç tanesinin kaybolduğuna veya çalındığına bağlı olarak 400 bin ila 450 bin dolara koyuyor. Bitcoinin altın piyasasına denk olacağını düşünüyor musunuz? Ben düşünmüyorum! Çünkü bitcoin daha iyi bir konumda olacak ve daha fazla piyasayı ele geçirecek. “

Röportajda Pompliano ayrıca Bitcoinin 2021in sonlarına kadar 100 bin dolara ulaşacağını tahmin ederek 100 bin dolar BTC tahmininde hala ısrarcı olduğunu söyledi. Bitcoin devam eden boğa piyasasında yaklaşık 214 milyar dolarlık piyasa değeri ile 11 bin 581 dolardan işlem görüyor. Bu arada altın fiyatları da yükseliyor. Değerli metal 4 Ağustosta ilk kez 2 bin dolar eşiğini geçti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku