Binance’ten Ethereum ve XRP hamlesi…

0 0

En büyük kripto para ticaret platformu Binance Ripple (XRP) ve Ethereum (ETH) opsiyonlarını ekleyerek yatırımcılara kâr elde etmek için daha fazla araç sunuyor.

Opsiyonlar sözleşmelerinin alıcısının dayanak varlığın süresinin sonunda belirli bir fiyattan almasını (arama seçeneği) veya satmasını (opsiyon seçeneği) sağlayan kaldıraçlı finansal türevlerdir.

Şimdiye kadar Deribit borsası Ethereum opsiyonları için önde gelen lider bir platform oldu ve % 75in üzerinde pazar payı ile Bitcoin opsiyonları için alan oluşturuyor. Geçen yıl mayıs ayında piyasaya sürülmesinden bu yana Deribitteki Ethereum için Açık Faizler ortalama 39 milyon dolar civarında. Şu anda ETH sayısına göre tüm zamanların en yüksek düzeyinde. Yine de Binance de bu pazara hakim olmayı hedefliyor.

Binance Okex Poloniex ve belirli birkaç borsa dışında bu yıl şubat ayında XRP vadeli işlemler sunan ilk büyük türev borsalarından biri konumunda. Binance çeşitli kripto para birimleri için vadeli işlem sözleşmeleri sunan birkaç borsadan biridir.

Opsiyon sözleşmeleri ile risk azaltılırken vadeli işlemler veya opsiyonların seçimi yatırımcıların tercihine bağlı. Ayrıca opsiyonların fiyatı çevresindeki prim piyasa hislerinin güçlü bir göstergesi olabilir. Bununla birlikte fiyatlara daha fazla volatilite katmaktadır…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku