Binance'ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar

Binance’ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev kripto para borsası Binance, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), XRP, Litecoin (LTC), Pepe Coin (PEPE) ve Optimisim (OP) için yeni bir duyuru ile yatırımcıların karşısına çıktı. Son olarak Binance, Binance Marjin üzerinde bu kripto paralar için yeni yeniliklerle geliyor! Peki, bu yeniliklerin detayları neler? İşte detaylar…

Binance, Bitcoin ve 7 altcoin için kritik duyurularda bulundu

Dev kripto para borsası Binance, yakın zamanda yaptığı açıklamalarla beraber kullanıcıları için yeni yenilikleri aktardı. Bu yeni duyuru ile beraber Bitcoin ve 7 altcoin projesine yönelik kritik duyuru Binance’ten gelirken, BTC, ETH, DOGE, SHIB, XRP, LTC, PEPE ve OP için yeni bir promosyon başlatan Binance Margin, bu varlıkları ödünç alan yatırımcıların otomatik olarak bir saatlik faiz ücretinden muaf olacaklarını açıkladı. Dev borsa tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

Kullanıcılarımıza sürekli destekleri için teşekkür etmek üzere Binance Margin, 14.08.2023 TSI 09:00’da BTC, ETH, DOGE, SHIB, XRP, LTC, PEPE ve OP için yeni bir promosyon başlatmanın heyecanını yaşıyor.

Promosyon dönemi 14.08.2023 TSI 09:00 ile 18.08.2023 TSI 09:00 arası olarak belirlenmiştir. Promosyon Dönemi boyunca, Binance Margin üzerinden bu uygun kripto para birimlerinden herhangi birini ödünç alan tüm kullanıcılar, otomatik olarak bir saatlik faiz ücreti muafiyeti alacaklardır.

Binance'ten Bu 2 Altcoin Projesine Büyük Destek! Fiyat Fırladı!

Konu ile ilgili dev kripto para borsası, yaptığı bir açıklamada ise bu konuya açıklık getirerek yeni bir örnek sağladı. Örnek ise şu şekilde:

A Kullanıcısı ve B Kullanıcısı, 15.08.2023 05:20 UTC’de 10’ar adet Bitcoin ödünç aldı. Hem A Kullanıcısı hem de B Kullanıcısı aynı gün sırasıyla saat 06:15 UTC ve 05:55 UTC’de ödünç aldıkları BTC’leri geri verirler.

Binance Margin’de ödünç alınan BTC faizinin her saat başı tahakkuk ettiği dikkate alındığında, standart koşullar altında A ve B kullanıcıları sırasıyla iki saat ve birer saat faiz alması gerekir. (Promosyon Dönemi dışında)

Promosyon dönemi boyunca ise A kullanıcısı 2 saatten bir saatlik faiz feragat uygulaması nedeniyle sadece bir saatlik faiz ödeyecektir. Ayrıca, B kullanıcısı borç aldıktan sonraki ilk saat içinde BTC’leri geri ödemeyi tamamladığı için faiz uygulanmayacaktır.

Binance Japonya'da Bu 34 Kripto Para İle Hayata Geçiyor!

Marjin işlemler nedir?

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere Marjin alım satım, üçüncü bir tarafın sağladığı fonları kullanarak yapılan bir alım satım yöntemidir. Yatırımcılar, marjin alım satım pozisyonlarında kaldıraç kullanarak daha büyük miktarlarda sermayeye erişebilirler. Böylece alım satım sonuçları da katlanır. Yatırımcılar, başarılı işlemlerde daha fazla kâr edebilirken piyasanın ters yönde hareket ettiği durumlarda ise daha yüksek kayıplar yaşayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’ten Bitcoin ve 7 Kripto Para İçin Kritik Duyuru! İşte Detaylar