Binance’ten 1 milyar dolarlık Bitcoin işlemi

0 0

Binance CEOsu Changpeng Zhao Bitcoinin öncüsü Charlie Shremin 1 milyar dolarlık bir BTC transferi için 600 dolarlık işlem ücretinin çok yüksek olduğunu belirttiği üzere kripto para birimi hızlarında ve düşük maliyetlerde bir vaatte bulunuyor.

1 milyar dolar tutarındaki devasa transfer 5 Eylülde yapıldı ve en zengin borsa dışı adresi oluşturdu.

CZ Shrem’e cevap olarak“[Milyar dolarlık Bitcoin işlemi] süper ucuz. Bir bankaya gidin ve “1 milyar ABD Doları transfer etmem gerekiyor önümüzdeki 10 dakika içinde işleme koyulmasını istiyorum ve 700 dolar ücret ödemeye razıyım” deyin bakalım ne olacak. CZ Binancein Haziran ayında benzer bir işlem yaptığını belirtti. Borsa 12 milyar dolar değerindeki 32 milyon 888 bin 888 Binance Coin’i transfer etti ve sadece 0015 dolar ücret ödedi. CZ işlemin sadece 1.1 saniye içinde onaylandığını söyledi.

Geleneksel bankacılık sistemiyle bir milyar doları transfer etmek daha pahalı olacak ve birkaç saniyeden çok daha uzun sürecek. Geleneksel banka havaleleri örneğin genellikle iki güne kadar sürebilir ve yüksek döviz kuru dönüştürme ücretlerini ve diğer gizli masrafları da dahil ettiğinizde karşınıza son derece yüksek ücretler çıkabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku