Binance Research: Ayı Sezonu Bitmiş Gözüküyor

0 17

 Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’nin araştırma kolu Binance Research yeni bir analiz yayınladı. Buna göre Bitcoin ve alt koinler için dip seviye çoktan oluşmuş olabilir.

Yapılan araştırmada mevcut olaylar ve fiyatların hareketlerine dikkat çekildi. Araşatırmacılar 2014 yılı ile 2019 yılı arasındaki kripto para piyasası fiyat grafiklerini ve eğilimlerini incelelediler ve Mart ayının ortasına kadar süren 90 günlük sürenin piyasa tarihinde genellikle aynı tablonun oluştuğunu belirttiler. Buna göre yılın bu zamanlarında ilk olarak güçlü bir düşüş ve daha sonra sert bir eğilim farklılı beliriyor. Bitcoin’in bu dönem esnasında 3.100 dolara kadar düştüğünü hesap edlirse Binance piyasadaki düşüşün bitmiş olabileceğini vuguluyor.

Ünlü kripto para analistlerinden Alex Krüger de geçtiğimiz günlerde  Bitcoin’in daha fazla yükselebilmesi için alt koinler ile arasındaki bağı koparmasının zorunlu olduğunu BTC düştüğünde veya çıktığında piyasanın bunu takip etmesinin genel olarak kötü bir etki bıraktığını ifade etmişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku