featured

Binance, Horizen (ZEN) Ağ Yükseltmesine Tam Desteğini Açıkladı!

Kripto para devi Binance, dünya genelinde öne çıkan kripto para birimi Horizen'in (ZEN) planlanan ağ yükseltmesini resmi olarak destekleyeceğini duyurdu. Açıklamaya göre, yükseltme işlemi 6 Aralık 2023 tarihinde, 1.466.716 blok yüksekliğinde gerçekleşecek.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Binance, Horizen‘in (ZEN) yaklaşan ağ yükseltmesine tam destek verme kararı aldığını duyurdu. Bu önemli aşama, 6 Aralık 2023 tarihinde, 1.466.716 blok yüksekliğinde planlanıyor. Binance, kullanıcılarını bu süreçte en iyi şekilde desteklemek ve sorunsuz bir geçiş sağlamak amacıyla çeşitli önlemler alacak.

Yükseltme işlemi sırasında, Binance, Horizen ağında bulunan ZEN tokenlarının geçici olarak para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Bu süreç, 6 Aralık 2023 saat 12:00’de başlayacak ve yükseltmenin tamamlanmasının ardından hizmetler yeniden aktif edilecek. Ancak, Binance vurguluyor ki, bu süre zarfında ZEN token alım satım işlemleri etkilenmeyecek ve kullanıcılar normal alım satım faaliyetlerine devam edebilecekler.

Binance, kullanıcılarını endişeleri konusunda rahatlatarak, ağ yükseltmesi sırasında tüm teknik gereksinimlerin Binance tarafından karşılanacağını garanti ediyor. Bu sayede, kullanıcılar Binance’in sağlayacağı güvenli ve güvenilir alım satım ortamına güvenebilirler.

Özellikle, Horizen ağında ZEN tokenları için geçici bir durma olacak olmasına rağmen, Binance, yükseltilen ağın istikrarlı olduğu kesinleştiğinde para yatırma ve çekme işlemlerini derhal yeniden başlatmayı taahhüt ediyor.

Bu önemli gelişmeye dair Binance tarafından yapılacak herhangi bir ek duyuru beklenmiyor. Kullanıcılar, Binance’in destekleyici ve profesyonel yaklaşımı ile güvenli bir şekilde bu ağ yükseltme sürecini geçirebilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, Horizen (ZEN) Ağ Yükseltmesine Tam Desteğini Açıkladı!