featured

HashKey, Profesyonel Yatırımcılar İçin Compound (COMP)’i Listeliyor! Kripto Piyasasında Fiyatlar Hareketlendi!

Hong Kong'un önde gelen lisanslı kripto para borsası HashKey, profesyonel yatırımcılar için altcoin listelemelerine devam ediyor. Son duyuru ile birlikte Compound (COMP) ticareti 07 Aralık'ta başlayacak. HashKey'in bu adımı, Bitcoin ve Ethereum gibi öncü kripto paraların yanı sıra diğer altcoin ticaret çiftleriyle birlikte sektördeki etkisini artırıyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hong Kong, kripto para dünyasında önemli bir merkez olma yolunda ilerlerken, HashKey borsası profesyonel yatırımcılar için yeni bir altcoin listelemesi yapıyor. Bu kez sıra Compound (COMP)’da.

HashKey, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDT ve Avalanche (AVAX) gibi öncü kripto paraların yanı sıra, LINK, Aave (AAVE), Cosmos (ATOM), Lido DAO (LDO) ve Maker (MKR), Polkadot (DOT) için USD ticaret çiftlerine ev sahipliği yapmaktadır.

“Compound’un Hong Kong’daki lisanslı sanal varlık borsası HashKey Exchange’de listeleneceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. COMP için listeleme bilgileri ve programı şu şekilde belirlendi: Para yatırma ve çekme işlemleri halihazırda açık bulunuyor. COMP ticaretinin 07 Aralık 2023 saat 16:00’da (UTC+8) açılması planlanıyor. Listelenen işlem çifti COMP/USD olurken, bu işlem çifti sadece profesyonel yatırımcılar tarafından kullanılabilecek.”

Bu önemli duyurunun ardından COMP fiyatlarında hafif bir yükseliş yaşandı. HashKey, son haftalarda Chainlink (LINK), Aave (AAVE), Cosmos (ATOM), Lido DAO (LDO), Maker (MKR) ve Polkadot (DOT) gibi birçok altcoin listelemesi yaparak sektördeki çeşitliliği artırmıştı.

HashKey’in attığı bu adımlar, kripto para dünyasındaki profesyonel yatırımcılar için yeni fırsatlar sunarken, borsanın büyümesine ve genişlemesine olan talebi artırıyor. Kullanıcılar, HashKey ile ticaret yaparak kripto portföylerini çeşitlendirebilecekleri gibi, sektördeki gelişmeleri de yakından takip edebilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

HashKey, Profesyonel Yatırımcılar İçin Compound (COMP)’i Listeliyor! Kripto Piyasasında Fiyatlar Hareketlendi!