Binance, Defı Ekosistemini artırmak için 100 milyon Dolarlık bir fon oluşturdu

0 2

Dünyanın en büyük kripto borsası Binanceın CEOsu Changpeng Zhao (CZ) The World of DeFi adlı online panelde Binance Smart Chainde yürütülen DeFi projelerini tanıtmak amacıyla 100 milyon dolarlık bir fon oluşturulduğunu açıkladı.

Binance Smart Chaini yüklemek ve BinanceSmartChaini geliştirmeye başlamak amacıyla bütün ekosistem ve topluluk için 100 milyon Dolarlık fon başlatıyoruz.

Binance tarafından akıllı sözleşmeleri desteklemek için geliştirilen bir blockchain platformu olan Binance Smart Chain ile BNBnin çalıştığı orijinal Binance Blockchain arasında birinin ödemeleri hızlı bir şekilde işlemesi gibi temel bir fark bulunuyor.

Buna karşılık yeni SmartChain desteği ile daha karmaşık programlar için daha geniş bir uygulama setinin geliştirildiği çerçeve olmayı hedefliyor.

Bununla birlikte farklı ürünler olmakla birlikte Binance iki Blockchain arasında uyumluluğun güvenilirliğinden şüphe duymuyor. Bu sayede kullanıcılar BNByi veya herhangi bir tokeni bir zincirden diğerine sorunsuz bir şekilde güçlük çekmeden transferini gerçekleştirebiliyor.

Binance Smart Chain geliştiricilerin dikkatini çekiyor

Binance CEOsu Binance Smart Chain üzerinde büyüyen bir geliştirici grubu olduğunu açıkladı.

CZ Binance Smart Chaindeki ilk beş DeFi projesinin önümüzdeki hafta sonundan önce – 12 Eylül Cumartesi günü- başlatılacağını duyurdu. Bunlardan ikisi merkezi olmayan kredilendirme önerileri ikisi otomatik piyasa yapıcıları (Spartan Swap ve Bakery Swap) ve merkezi olmayan açık artırmalar için bir protokol (Bounce.finance) şeklindedir.

Ayrıca CZ ekibinin DeFi ile ilgili risklerin farkında olduğuna dair güvence verdi :

“Eylül 2017 gibi… Pazardaki duygu ve insanların tepkisi benzer ve bunun sağlıksız olduğunu düşünüyorum.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku