Binance Coin’de hedef 25 dolar mı?

0 1

Şu anda kripto para piyasasında 10. sırada yer alan Binance Coin son 24 saat içinde yüzde 1 düşerken kriptoların çoğu yeşil renkte olması dikkat çekiyor…

Kısa vadeli 4 saatlik grafikte BNB’nin mevcut düşüşü uzun süredir devam eden modelinin bir parçası gibi görünüyor. Ancak bu olumsuz görüntü tersine dönmenin eşiğinde olabilir. Temmuz ayının başından bu yana altcoin yükselen bir takozda işlem görüyor. Bununla birlikte Bitcoinin 10. Bin dolarlık patlamasından sonra yükselen bir kanalı taklit ediyor. 15-20 Temmuz arasında BNB 18.87 dolardan 16.78 dolara yüzde 11 düşüş gösterdi o zamandan beri kanala geçiş başladı.

Bitcoinin beş rakamlı seviyelere gelmesinin ardından BNB bir dizi daha yüksek ve daha yüksek dipler gördü. 20 Temmuzda başlayan bu kanal geçtiğimiz iki hafta içinde fiyatı 17 dolardan 20 doların üzerine çıkardı.

Yukarıda bahsedilen yüzde 1lik günlük düşüş BNBnin 23.45 dolardan düşüşünden kaynaklanıyor ancak yükselen kanal içerisindeki hareketle bu düşüş 23.45 doların üzerine çıkmanın habercisi olabilir gibi. Kanalının halihazırda yerinde olduğu düşünüldüğünde daha yüksek-düşük bir toparlanma ile fiyat yakında 25 dolara kadar yükselebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku