Binance Coin’de dikkatli olunması gereken seviyeler

0 2

Binance Coin (BNB) 17 Ocakta tüm zamanların en yüksek seviyesine. Bununla birlikte boğalar daha yüksek seviyeleri sürdürmek için mücadele ediyor bu da bazı traderların kar elde ettiğini gösteriyor.

BNB / USD paritesi yükselen bir genişleyen kama modeli oluşturdu ve RSI da düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Her ikisi de yükseliş momentumunun zayıfladığını gösteriyor.

Ancak güçlü bir yükseliş trendinde boğalar bir aradan sonra alımlarını sürdürdükçe düşüş gelişmeleri olumsuz etkileniyor. Tüccarlar 20 günlük EMA (40 dolar) civarında fiyat hareketini izleyebilirler çünkü bu destek çatlarsa ayılar fiyatı takozun altına düşürmeye çalışacaktır.

Ancak BNB / USD paritesi 20 günlük EMAdan geri dönerse tüccarların düşüşle alım yapmaya devam edeceğini gösterecek. Böyle bir hareket bir sonraki hedef 50 dolar ile yükseliş trendine devam edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku