Binance Coin’de beklenti aşağı yöne dönmüş olabilir

0 1

Birden fazla zincirleme metrik Binance Coinin düşüş eğilimine hazırlandığını gösteriyor.

Poloniexin perakende platformuna kote edeceğini açıkladığı Binance Coin (BNB) erişimini genişletiyor. Bu hareket dünya çapında milyonlarca perakende yatırımcı için kripto para birimine pazar erişimi sağlayacak.

Kote BNB/BTC BNB/USDT ve BNB/TRX dahil olmak üzere farklı yeni işlem çiftleri için destek sağlasa da duyuru piyasa katılımcıları arasında ilgi uyandırmadı.

Bu altcoinin fiyatı bir sonraki yönüne dair net bir işaret vermeden bir üçgen formunda konsolide olmaya devam ediyor.

17 dolarlık desteği kırması Binance Coini 16 dolara düşüren bir satışı tetikleyebilirken 17.4 dolarlık direnci kırması ise BNB’yi 18.4 dolara götürebilir.

Öte yandan belirsiz görünüme rağmen çoklu metrikler geleceğe dair daha iyi bir resim çiziyor.

GELİŞMEKTE OLAN AYI PİYASASI İŞARETLERİ

BNB’nin 18 Doların üzerine çıktığı 2 Haziran zirvesinden bu yana hacimdeki istikrarlı düşüş kötümser görünümü besliyor. Fiyat ve hacim arasındaki bu dik fark bir çöküş için momentumun yavaş yavaş arttığını gösteren başka bir olumsuz işareti temsil ediyor.

Bu metrikler doğrulanırsa Binance Coinin daha önce aşağıya doğru yöneldiği belirtilen üçgenden çıkması muhtemel görünüyor. 16 dolara geri dönme yatırımcıları tekrar piyasaya girmeye teşvik edecektir.

Uzmanların aktardığına göre kripto para piyasasının ve genel olarak finansal piyasaların öngörülemezliği nedeniyle herhangi bir yatırım kararı vermeden önce destek veya direnç seviyelerinin kırılmasını beklemek önem arz ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku