Binance Coin ve Ethereum Fiyat Tahmini: Kritik Seviyeler ve Teknik Analiz!

13

Kripto para piyasası, 48 saatlik düşüş hakimiyetinin ardından kısmen yeşile dönmeye başladı. Bitcoin (BTC)’in 29 bin doların üzerinde kalmasıyla kilit destek seviyeleri büyük bir teste tabi tutuldu. Ethereum (ETH) desteği 1.700 dolarda tutundu ve şu anda 1.850 doların üzerindeki seviyelerde geziniyor. Boğalar toparlanmaları desteklemek için başarılı hamle yapabilrlerse, tüm piyasa önemli kilometre taşlarına ulaştıktan sonraki haftayı büyük kzançlarla kapatabilir. Binance Coin (BNB) de yüzde 5’lik kazanç elde ederek, yukarı yönlü toparlanmasını sürdürüyor.

Binance Coin fiyat analizi

Binance Coin boğaları da Pazartesi ve Salı günü alınan darbenin ardından ayılara karşı şiddetli bir intikam almak için kolları sıvadı. BNB, yakın zamanda oluşturulan destekten 255 dolar’dan değerinin yüzde 10’unu geri almayı başardı. Bu arada, yerel borsa tabanlı token 280 dolardan işlem görürken, boğalar kritik direnç seviyelerini kırmaya odaklanıyor. Bu seviyenin üzerindeki kazançlar, alıcılar 300 doların üzerinde bir artış tahmin ettiğinden daha fazla satın alma siparişini tetikleyebilir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) gibi kritik teknik göstergeler, boğaların ivme kazandığını gösteriyor. Aşırı satımdan orta hattın üzerindeki alanlara sıçraması, yükseliş görünümünü vurguluyor. Aynı anlatı, MACD tarafından sunulmak üzere olan bir satın alma sinyali ile desteklenecektir. Bu satın alma çağrısı, alıcıları Binance Coin (BNB)’e katılmaya teşvik ediyor ve böylece fiyatı daha da yükseltiyor. 300 doları geçen bir kırılma, 340 dolara doğru başka bir koşuyu tetikleyebilir.

Ethereum fiyat analizi

Binance Coin gibi Ethereum da toparlanma aşamasında. Ethereum, geçen hafta 2 bin dolardaki engeli aşamadıktan sonra 1.700 dolara düştü. Bu destek, 1.400 dolara doğru gideceği tahmin edilen kayıpların durdurulmasında etkili oldu. Yatırımcılar, varlıklarını artırmak için daha düşük fiyattan yararlanmış gibi görünüyor, bu da Ether’e 1.800 doların üzerinde bir destek sağlıyor. An itibariyle, lider altcoin 1.850 dolardan işlem görürken, boğalar sırasıyla 1.900 dolar ve 2 bin dolara odaklanmış durumda.

Binance Coin teknik görünümne benzer olarak, Ethereum da ivme kazanma evresinde. Kısa vadeli teknik göstergelere göre, Ether muhtemelen seviyeleri hızla 2 bin dolara ölçeklendirecek. Bu, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) aşırı satıma yakın alanlardan orta hatta yükselmesini takip ediyor. Aşırı alıma doğru bir kırılma, boğaların piyasadaki konumunu tamamen güçlendirecek. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesi dört saatlik grafikte yükseliş sinyali veriyor gibi görünüyor. 12 günlük EMA 26 günlük EMA’nın üzerine çıktıkça, büyük bir yükseliş olasılığı artacak ve böylece Ether’in toparlanmasını destekleyecek. Hem Ethereum hem de Binance Coin Bitcoin’in fiat seyrinden etkilenebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku