Binance Coin (BNB) 250 Dolar Seviyesini Aştı

0 12

Binancein kripto parası Binance Coin (BNB) tüm zamanların en yüksek değerini yeniden belirleyerek son 24 saat içerisinde yüzde 40 gibi muazzam bir artış yaşadı. CoinMarketCap verilerine göre 40 milyar dolar piyasa değerine ulaşarak en değerli 3. kripto para konumunda yükselen BNB Tetherden (USDT) daha değerli hale geldi.

BNB Cuma sabahı Asya işlem seansında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolara ulaşarak günün en iyi performans gösteren kripto varlıklarından birisi oldu. Geçtiğimiz yedi gün içerisinde BNB yüzde 87 gibi büyük bir başarı elde etti ancak bu yılın başından beri kazandığı% 530 ile karşılaştırıldığında bu oran hiçbir şey değil. 

Bu devasa hareket ile birlikte piyasa değeri sıralamasında da değişiklikler oldu ve XRP altı yıl sonra ilk kez ilk beş kripto para arasından çıktı. 

Binance CEOsu Changpeng Zhao borsaya dayalı tokenın aslında Ethereumu da geçebileceğini belirtti ve bu da kripto para topluluğu tarafından tepkiyle karşılandı. Tanınmış kripto para yatırımcısı ve sektör gözlemcisi DCinvestor yeni başlayan perakende traderların bu tür yorumlardan etkileneceğini belirtti;

“Yeni kolay etkilenen perakendeciliğin bunun gibi şeyler okuyup bunun gerçekten mümkün olabileceğini düşünmesi beni üzüyor.”

Bu tür tepkilerle beraber bazı kişiler de Ethereumun işlem ücretlerinin pahalılığından şikayet ederek Binance Chainin şu anda transflerde liderliği elinde tuttuğunu savunuyor. Piyasa değeri açısından Ethereum 220 milyar dolar ile ikinci sırada yer alıyor BNBnin en büyük altcoini geçmesi için 1.500 dolar seviyesine yükselmesi gerekiyor. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku