Binance Coin 18 doları görür mü?

0 2

Binance Coin fiyatı 16.50 dolar civarında hareketini sürdürürken TradingView analisti kripto para biriminin haziran ayının ilk günlerinde 18 dolar direncini test edebileceğine inanıyor. Haftalık grafikte kripto para birimi yüzde 1.8in üzerinde bir düşüş sergiliyor.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

24 saatlik grafikte BNB/USD paritesinin hareketi kripto para biriminin fiyatında yaklaşık

 % 1lik bir artış oluşturuyor. Fiyat çizgisi kademeli olarak 16.50 dolar seviyesine doğru ilerlerken gün içerisinde 16.50 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Günlük grafikte Nispi Güç Endeksi (RSI) 85.00e doğru ilerliyor. Bu Binance Coinin o sırada aşırı satım alındığını gösteriyor. Bugün kripto para birimi 16.3904755 ABD dolarından işlem gördü.

4301129657 ABD Doları tutarında piyasa değeri olan Binance Coin piyasa değeriyle en iyi kripto paralar listesinde 8. sırada yer alıyor.

Yükseliş eğilimi potansiyeli taşıyan BNB geçtiğimiz hafta % 1.8in üzerinde bir düşüş yaşadı.

Bazı analistler işlem hacminin yüksek kalırken tokenın günlük zaman aralığında yükseliş eğilimi yarattığını söyledi.

Kripto para birimi mevcut desteği tuttuğu ve bu durumun devam etmesi durumunda BNB/USD çiftinin haziran ayının ilk günlerinde 18 dolar direncinin görüleceği bekleniyor. Bu fikir şu anda ütopik olsa da kripto para birimi hala 16.50 dolar yakınında yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku