Binance CEO’sundan Taze Kripto Para Yorumları!

31

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Cuma günü yaptığı açıklamada, kripto para birimleri daha yaygın hale geldikçe, kripto sektörüne muhalefet etmek yerine düzenlemenin dünya hükümetleri için daha iyi bir seçenek olduğunu söyledi. İşte ayrıntılar…

Hükümetler kripto para benimsenmesinin önüne geçemeyeceklerini anlıyorlar

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto sektörüne muhalefet etmek yerine düzenlemenin dünya hükümetleri için daha iyi bir seçenek olduğunu söyledi. Kripto para birimlerinin düzenlenmesi, birkaç platformun çöküşünün ardından keskin bir odak haline geldi ve bu ayın başlarında FTX’in çökmesiyle sonuçlandı. Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla dikkarleri üzerine çeken ünlü CEO, Atina’daki bir Binance etkinliğinde şu açıklamaları yaptı:

Bence çoğu hükümet artık kripto para birimlerinin benimsenmesinin ne olursa olsun gerçekleşeceğini anlıyor. Endüstriye karşı savaşmaya çalışmak yerine onu düzenlemek çok daha iyidir

kripto para

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX, yatırımcıların üç gün içinde platformdan 6 milyar dolar çekmesinin ardından, 11 Kasım’da Amerika Birleşik Devletleri’nde iflas koruması için başvuruda bulunduğunda, kripto dünyasının dikkatlerini üzerine çekmişti. Dev kripto borsasının çöküşü, tahmini 1 milyon alacaklıyı milyarlarca dolarlık zararla karşı karşıya bıraktı. Yine de Zhao, endüstrinin toparlanmasını beklediğini söyledi. Ayrıca gelecekte rezervlerine Bitcoin gibi kripto para birimleri ekleyen ülkeleri görüp görmediği sorulan Zhao, ülkelerin, özellikle de kendi para birimi olmayanların başlamasını beklediğini söyledi ve şunları açıkladı:

(Bu yıl) çok kötü bir yıldı, son iki ayda çok fazla şey oldu. Sanırım şimdi endüstrinin daha sağlıklı olduğunu görüyoruz… FTX çöküşü oldu diye bu, diğer tüm işlerin kötü olduğu anlamına gelmiyor… Sanırım önce küçük ülkeler rezervlerine Bitcoin eklemeye başlayacak.

Başarılı ve başarısız projelerin olması normal

Binance CEO’su CZ, Atina’da düzenlenen Binance buluşmasında kripto para endüstrisinin geleceği ile ilgili de konuştu. Ünlü CEO, kripto para ekosisteminin hızlı gelişimini, internetin son yıllardaki gelişmeleriyle karşılaştırdı. CZ, Binance’in gerçekten kar elde etmeye odaklanmadığını söyledi. Ancak CEO, sürdürülebilir ve büyümeye meyilli olduğunu söyledi. Buluşmada CZ’ye Bitcoin’in (BTC) 1 milyon dolara ulaşıp ulaşmayacağı da soruldu. Binance CEO’su ise bu soruya “her şey olabilir” cevabını verdi. Binance CEO’su özellikle tüm yeni endüstrilerin başarılı ve başarısız projelerinin olmasının normal olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxempire
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku