Binance CEO sundan Çarpıcı Bitcoin (BTC) Tahmini

0 0

Binance CEOsu Changpeng Zhao dünyanın kripto pazarına girecek olan ilgi seline hazırlıksız olduğunu söyledi.

Bloomberg Radio ile yaptığı bir sohbette Zhao Bitcoinin durdurulamaz yükselişi ve borsadaki kullanıcı sayısındaki artış hakkında yorum yaptı.

Zhao Tesla ve MicroStrategy gibi devasa kurumların Bitcoine yatırımlarıyla kripto para biriminin fiyatının şaşırtıcı seviyelere ulaştığını söyledi.

“Şu anda sanırım sadece 11 şirket kurumsal hazinelerinin yüzde 1inden daha azını Bitcoine tahsis ettiklerini açıkladı. Ve bunun büyük olasılıkla ilk fiyat artışına neden olduğunu düşünüyoruz. Sanırım ilk olarak Microstrategy CEOsu Michael Saylor başlattı. Ancak dünyada 650 bin şirket var…Çok büyük şirketler var ve çok para kazanıyorlar.

Eğer bu şirketler varlıklarının sadece yüzde 1ini Bitcoine tahsis ederse Bitcoin fiyatında 1.000 kat daha fazla büyüme göreceğiz. Ve yüzde 1den fazlasını ayırırlarsa bu oran daha da büyük olacak. Bu yüzden insanların. bize çarpmak üzere olan dalganın büyüklüğünü tam olarak anlayamadıklarını düşünüyorum.”

Bitcoin Fiyat Tahmini 

Binance CEOsu lider kripto para biriminin mevcut fiyat seviyelerinden yüzde 1900 ile yüzde 19900 arasında  yükselebileceğini tahmin ediyor.

“Fiyatı tahmin etmek gerçekten çok zor. Sanırım 1 milyon dolar! 10 milyon dolara kadar gidebilir. Söylemesi çok zor. “

Zhao ayrıca borsanın 2017 boğa koşusu sırasındaki kullanıcı büyümesini geride bırakarak bu boğa koşusu sırasında benzeri görülmemiş ve sürdürülebilir bir oranda yeni kullanıcıları çektiğini söyledi.

Bitcoin yaklaşık 20 bin dolarlık zirveye ulaştığında her gün 300 bin yeni kullanıcı görüyorduk. Ve bu sadece birkaç gün oldu ve sonra bir şekilde azaldı ve yavaşladı. Şimdi bu zirvenin üzerinde ve son 2-3 aydır devam eden sürekli yeni kullanıcı kayıtlarını görüyoruz. Ve bu giderek artıyor. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku