Binance, Bu 2 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!
Binance, Bu 2 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

Binance, Bu 2 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarında yükseliş ivmesi devam ederken, dev kripto para borsası bu 2 altcoin projesi için kritik açıklamalarda bulundu! Binance, bu altcoin projesine destek sunacak! İşte dev kripto para borsasının yaptığı duyurular…

Bu altcoin projesi için vadeli işlemler açılıyor!

Kripto para piyasasının en büyük kripto para borsası Binance, gün içerisinde yaptığı duyuru ile beraber Magic (MAGIC) için sürekli vadeli işlemleri hakkında konuştu. Dev kripto para borsası, 23 Ocak tarihinde yaptığı açıklamada, Magic (MAGIC) için 20x kaldıraca kadar USDT marjlı vadeli işlemleri açacağını aktardı. En büyük kripto para borsası, platformu üzerinden yaptığı duyuruda, fonlama oranları, minimum işlem limiti ve maksimum kaldıraç limitini açıklayan Binance, MAGICUSDT sözleşmesinin 25 Ocak tarihinde TSİ 06.00’da piyasaya sürüleceğini aktardı.

Bununla beraber dev kripto para borsası piyasa koşullarına da dikkat çekerek bu sözleşmenin koşullara bağlı olarak detaylarının değiştirilebileceğini bildirdi.

Bununla beraber Binance, kullanıcıların açılacak işlem çifti için Multi-Asset Mode kapsamında Binance USD (BUSD) kullanarak teminatlandırmada bulunabileceğini duyurdu. Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere MAGIC, son 7 günlük süreç içerisinde yüzde 87’yi aşan değerleri gördü ve Treasure tarafından DeFi projesi olarak başlatılan MAGIC projesinin token’ı, NFT işlemleri, staking ve projenin oyununda kullanılan bir oyun token’ıdır. Anlık olarak kripto para projesi 1.33 dolardan işlem görüyor.

Binance, OSMO ağ yükseltmesini destekleyecek!

Bir diğer yandan başka bir altcoin projesi için duyurularda bulunan Binance, yenilikçi adımlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Altcoin projesi Osmosis (OSMO) için açıklamalarda bulunan dev kripto para borsası, OSMO’nun ağ yükseltmesini destekleyeceğini açıkladı. Dev kripto para borsasının açıklaması ise şu şekilde:

“Binance, Osmosis (OSMO) ağ yükseltmesini destekleyecektir.

Osmosis (OSMO) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 23.01.2023 saat 19:00’da gerçekleştirilecektir.

OSMO’ya para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 23.01.2023 saat 18:00’den tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Ağ yükseltmesi sırasında OSMO ticareti etkilenmeyecektir.

Binance, Binance hesaplarında OSMO’ya sahip tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecektir.

Yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde OSMO için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.”

Bununla beraber OSMO’nun fiyatı ise yükselişe geçti. Son bir haftalık süreçte yüzde 16 yükseldi. Anlık olarak projenin fiyatı ise 0,998011 dolar seviyelerinde bulunuyor. Projenin işlem hacmi ise 99.850.271 dolar seviyesinde bulunurken, piyasa değeri 517.774.260 dolar değerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, Bu 2 Altcoin İçin Önemli Duyurular Yaptı!