BİNANCE 600 MİLYON DOLARLIK BİTCOİN İ,7 DOLARA TRANSFER ETTİ

0 1

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance geçtiğimiz günlerde  Bitcoin fonlarını soğuk cüzdanlara transfer etmişti. Normal olarak bu kadar büyük bir borsanın bu transferi anında fark edildi.Yapılan bu büyük çaplı transferler aslında Blockchain teknolojisinin gücünü de bir yerde bizlere birkez daha göstermiş oldu.Blok içindebir transfer için 8 dolar komisyon ödendi.Transfer edilen rakam ise tam 1 milyon dolar.

Antoine Le Calves isimli bir twitter kullanıcısı tarafından fark edilen başka bir transfer işlemi ise daha büyük. 600 milyon dolar olan bu transfer daha fazla dikkat çekti ve rekor kırarak bugüne kadar yapılmış en büyük işlem oldu. 550155 numaralı blokta gerçekleşen bu işlem ilk işlemden daha fazla meblağa  sahip olmasına rağmen sadece 7 dolarlık komisyon la blockchain teknolojisinin ironik yönünü bizlere gösterdi.

Ağın o anki  yoğunluğu ve blok boyutu gibi nedenler yapılan işlemi direk olarak etkiliyor. Ama 600 milyon dolarlık işlemin sadece 7 dolara gerçekleştirilmesi ödeme konusunda Blockchain teknolojisinin ödeme sektörünü neden hakimiyeti aldığını bizlere gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku