BiLira Bize her şeyi sorabilirsin etkinliğine bugün başlıyor

0 0

Herkesin gelecekteki finans dünyasında eşit haklara sahip olmasını ve merkezi olmayan internet – dağıtık finans kavramı ve ürünleriyle bağlantı kurabilmesini sağlamak için geliştirilen BiLira COVID-19 salgını döneminde kullanıcıların sorularını cevaplamak için hazırlanan özel etkinlik serisini başlatıyor.

“BiLira: Bize Her Şeyi Sorabilirsiniz” dizisinin ilki 23 Nisan 2020 17: 00de başlayacak. Canlı olarak yayınlanacak olan etkinlik öncesinde katılımcılar meraklı sorularını önden paylaşabilecek.

Sorularını önceden göndermek isteyen kullanıcılar  BU LİNKİ   kullanabiliyor…

BiLira COO’su Vidal Arditi “BiLira olarak hedefimiz blokzincir ve kripto para dünyasının kapılarını bu konu hakkında hiçbir deneyimi olmayan insanlara açmak. Bunun özellikle dünyanın her anlamda dönüşümün çok hızlı bir şekilde eşiğine sürüklendiği bugünlerde farkındalık eğitimleri ve toplantıları olarak yapmak bizim için çok önemli” açıklamasını yaptı.

BiLira kullanıcılarına her zaman 1 Türk Lirası karşılığında 1 BiLira satın alabilmelerini ve 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya dönüştürebilmelerini sağlıyor. Ethereum ağı üzerine kurulu ilk stabil kripto para birimi olan BiLira tüm ERC-20 standart dijital cüzdanlarla uyumlu altyapıya sahip.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku