Beklenmedik bir düşüşten sonra Chainlink için sırada ne var?

0 1

Daha düne kadar Chainlink (LINK) durdurulamaz bir yükseliş trendindeydi.

Varlık son zamanlarda tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 20 dolar a ulaştı Mart piyasa çöküşünün en düşük seviyesinden yaklaşık % 1.000 daha yüksek.

LINK’in fiyat hareketinin durmasını çok az kişi bekledi ancak bu hafta başında gerçekleşti.

Yaklaşık 30 dakika içinde Chainlinkin fiyatı ani bir şekilde yüzde 20nin üzerinde 1880 dolar aralığından 1450 dolar a düştü.

Analistler bu düşüşe tepki vermeye çalışıyor

Bazıları iyimser kalıyor ancak daha fazlası bu ani çöküşün Chainlink için gerçekten ne kadar dikkate değer olduğunu belirttikleri için düşüş eğiliminde.

LINK İçin Sırada Ne Var?

Chainlink’in 30 dakika içinde yaşadığı sert düşüş sonrası analistler şok oldu. Yüzde yüzlük artışların ardından varlık çok hızlı bir şekilde düştü.

Analistler yükselişe rağmen düşüş eğilimini sürdürüyor

Bir yatırımcı Chainlink ve Bitcoinin art arda düşmesinin “kötü bir alamet” olduğunu savunarak düşüşün ardından aşağıdaki tabloyu paylaştı:

“LINKUSD ve BTCUSD birlikte hareket etti. Davranış sermayenin etrafta savrulduğu önceki negatif korelasyondan önemli ölçüde değişti. BTC aşağıya indiğinde LINK parçalanır ve bunun tersi de geçerlidir. Bunun kötü bir alamet olduğunu düşünüyorum. “

Bu şüphecilik bir kripto araştırma firması olan Blockfyre tarafından da dile getirildi. Firma LINK’ın fiyat hareketinin giderek zayıfladığını belirterek potansiyel bir yüksek oluştuğunu öne sürüyor:

Dave Portnoy Desteği

Chainlinki beklenmedik bir şekilde artırabilecek şey Dave Portnoyun projeye katılımıdır.

Ünlü bir günlük yatırımcı haline gelen Barstool Sportsun kurucusu geçtiğimiz hafta Winklevoss Twinsin yardımıyla LINKi satın aldı. Portnoy Twitterında yayınlanan bir videoda 125.000 dolar değerinde satın almak üzereyken 50.000 dolar değerinde LINK satın aldığını söyledi.

LINKdeki hissesi Bitcoindeki hissesine kıyasla nispeten küçük olsa da Portnoy o zamandan beri altcoinin ön plana çıkan bir savunucusu oldu.

Portnoy son dört aydır yaptığı her yatırımı takip eden milyonlarca izleyici kitlesine sahip. Bloomberge göre Barstool Sportsun kurucusu bir ETFnin 30 günlük hacminin katlanarak artmasına neden olacak kadar çok etkiye sahip.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku