Beam CEO su: Her şey gizli DEFİ ye geçecek

0 2

DeFi patlaması sırasında Beam’in gizli DeFisi diğerlerinden nasıl farklı olacak? Beam CEOsu Alexander Zaidelson Cointelegraph ile konuştu.

29 Haziranda kripto para birimi Beam “Gizli DeFi” yi etkinleştimek için bir protokol değişikliğine gitti.

Merkezsiz finans yükselişe geçtiğinde Beamin gizli DeFisinin COMP ve Makerdao gibi diğer DeFilerden farkı ne olacak?

Beam protokol değişikliği gizli varlıkların desteğini etkinleştirdi ve bağımsız tokenlerin Beam blok zincirinde yayınlanmasını sağladı. Bu Beamin gizlilik ve ölçeklenebilirlik özelliklerinden yararlanan gizli DeFinin önemli bir bileşeni.

Beam CEOsu Alexander Zaidelson Cointelegraph’a verdiği mülakatta gizli DeFinin finansal hizmetler için tam gizlilik mükemmel kullanılabilirlik ve ayrıca denetlenebilirlik özelliklerine sahip bir ekosistem olduğunu söyledi.

Zaidelson diğer yandan Compound ve Maker gibi diğer DeFi hizmetlerinin sağlam finansal araçlar olduğunu söyledi.

Zaidelson; Beam’in DeFi’inin COMP ve Maker’dan farklı kitleleri hedefleyip hedeflemediği sorulduğunda “Herkes mahremiyete ihtiyaç duyar bu yüzden sonunda her şey gizli DeFiye geçecektir” yanıtını verdi. Zaidelson diğerlerinin Beamin DeFisinden en önemli farkının onların mahremiyetin bir antitezi olan Ethereum üzerine inşa edilmiş olmaları olduğunu söyledi.

Compound’un tokeni COMP lansmanından bu yana çok başarılı oldu. COMP’u merkezi olmayan finans sıralamasında Makerı (MKR) liderlikten indirmesi sadece bir gün sürdü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku