Başarılı analist Willy Woo, Bitcoin için yükselişe işaret ediyor

0 1

Bitcoinin 12.000 Doların en yüksek seviyesinden 9.800 Dolara getiren son düzeltmesi analistleri şaşırtmadı.

Teknik analist Willy Woo Ağustos ayı sonlarında bir sonraki hamlenin düşüş eğiliminde olduğunu söyledi ve 9.000 Doları BTC için olası bir iniş noktası olarak nitelendirdi. Daha sonra dijital varlık 12.000 Dolardan işlem gördü.

Son birkaç haftanın BTC fiyat hareketi ile ilgili başarılı tahminler yapan Woo yukarı doğru geri dönme şansının yüksek olduğunu söyledi.

Analist BTCnin bu seviyeden düşmesinin olası olmadığını düşünüyor

Woo on-chain üzerindeki verilere göre el değiştiren BTC sayısının son zamanlarda yerel bir zirveye çıktığı için Bitcoinin iyi bir noktada olduğunu belirtti.

“Tokenlerin el değiştirmesinin bir başka hareketi tamamlandı önümüzdeki haftalarda bir sonraki hareket muhtemelen yukarı yönlü. Buradan fiyat ile ilgili geri dönülemez bir çöküş oldukça zayıf bir olasılıktır.”

Grafikte görüldüğü gibi Bitcoins Changing Hands artışları fiyat hareketinde bir tersine dönüşe neden oldu. Örneğin Mart ayının en düşük seviyelerinde gösterge Bitcoin 10.000 Dolara geri dönmeden önce yükseldi.

Woo Bitcoin RVT oranı (etkin bir şekilde BTCNİN P/E oranı) ile birlikte kripto para biriminin uzun vadeli makro büyüme için ilerlediğini ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını belirtti:

“Genel olarak herhangi bir çöküş beklemiyorum direnç sendeliyor. Daha uzun menzilli makro göz önüne alındığında bir spot yatırımcı için kötü bir zaman değil. 10.000 Doların altında çok sayıda satın alma desteği var bu bir satın alma senaryosu.”

Bununla birlikte Woo dışındaki yatırımcılar da görüşlerini belirtti. Eski hedge fon yöneticisi ve şu anki CNBC sunucusu Jim Cramer geçtiğimiz günlerde Morgan Creek Digitalden Anthony Pomplianoya Bitcoin satın aldığını söyledi.

Analistlerin güçlü enflasyon ataklarını tetikleyebileceğini söylediği devam eden makroekonomik duruma değinen Cramer Bitcoinin enflasyona direnebilecek varlıklar arasında olabileceğini söyledi.

Bloomberg Intelligencedan Mike McGlone ise hem altın hem de Bitcoinin diğer pazarları geride bırakmasını bekliyor:

“Borsadaki bazı gecikmiş ortalama geri dönüşler çoğu varlığa baskı yapıyor ancak çoğu senaryoda altın ve Bitcoinin öne çıkmasını bekliyoruz. Azalan hisse senedi fiyatları daha fazla parasal ve mali teşvik…

Bitcoin son 24 saatte % 071 arttı. BTCnin 199.37 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku