Barstool Spor Kurucusu Bitcoin de 2017 Duruşunu Tutuyor

0 0

Barstool Sportsun kurucusu Dave Portnoy Bitcoini 2017de olduğu gibi gördüğünü söyledi.

Barstool Sportsun milyoner kurucusu Dave Portnoy geçtiğimiz günlerde Bitcoin hakkındaki 2017 videosunu yeniden tweetledi ve varlık hakkındaki görüşünün değişmediğini söyledi.

19 Haziran 2020 tarihli tweetde Portnoy “Beni Bitcoin oyununa sokmaya çalışan herkes için bu videoyu 2017de yaptım. Hala bu şekilde hissediyorum.” dedi.

Portnoyun 2017 hissi

Sosyal medyada aktif olan Portnoy COVID-19 salgınının başlangıcından bu yana hisse senedi alım satım videoları için ses getirdi.

Portnoy 2017 videosunda o zamanki varlığın etrafındaki aldatmaca nedeniyle o yıl bir “Bitcoin yatırımcısı” olduğunu söyledi. Videonun çoğu Portnoyu varlık ekosistemi ve temel teknolojisi hakkındaki kafa karışıklığını açıklıyor.

Portnoy şunları söyledi:

“Emi nasıl harcayacağımı bilmiyorum. Onları nasıl alacağımı bilmiyorum. Coinbase denilen bu düşünceye gitmelisin onları nasıl satın alıyorsun ve çok fazla insan Bitcoin satın almaya çalıştığı için kapanmaya devam ediyor. Her şey Winklevoss ikizleri tarafından yönetiliyor. “

Portnoy daha sonra Bitcoine bir aldatmaca demeye devam etti ancak etrafındaki kişiler tarafından övülen tüm kazançları kaçırmamak için dahil olmak istediğini söyledi.

Portnoy 20 Haziranda Tyler Winklevossa atıfta bulunan bir tweette “Tamam sen ve kardeşinin robot olduğunu düşünmeme rağmen senden hoşlanmaya karar verdim” dedi.

Bitcoin bu yıl Harry Potter yazarı J.K. Rowling dahil olmak üzere ana akım kişiliklerden birçok yorum aldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku