Barry Silbert Bitcoin deki Yükselişin 2017 den Farklı Olduğunu Düşünüyor

0 0

Digital Currency Group tarafından kurulan bir dijital varlık yönetimi şirketi olan Grayscale Investmentsin CEOsu Barry Silbert mevcut kripto piyasası fiyat hareketinde son derece olumlu görüşlere sahip.

Bloomberg ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Silbert Bitcoinin yalnızca birkaç ay içerisinde 3 bin dolardan 8 bin dolara kadar yükseldiğini ve piyasanın bir balon sürecine girdiğini söyleyen Silbert bu seferki balonun 2017’dekine göre daha farklı olduğunu vurguluyor. Silbert mevcut piyasa duyarlılığını fiyat tekniklerini ve altyapıdaki önemli iyileşmeyi Bitcoinin yeni zamanların en yüksek seviyelerine itmeye hazır olduğunu gösteren ana göstergeler olarak gördüğünü belirtti.

Ticaretin ile beraber artık emanet hizmeti veren firmalara var. Yatırımcılar kripto paraları daha iyi biliyorlar. Bundan dolayı bu seferkinin daha farklı olduğunu düşünüyoruz.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku