Balinalar Bu Altcoin'i Dipten Topluyor!
Balinalar Bu Altcoin'i Dipten Topluyor!

Balinalar Bu Altcoin’i Dipten Topluyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev kripto para balinaları, kripto fiyatlarının en düşük seviyelere kadar inmesinin ardından yeniden aktif hale geldi. Balina izleme platformları tarafından yayınlanan raporlara göre, kripto para balinaları gerçekleşen düşüşleri satın alma fırsatı olarak görüyor ve yeniden altcoin toplamaya başlıyor. Sonuç olarak, kripto piyasası Bitcoin (BCT) ve Ethereum fiyatlarının sırasıyla yaklaşık yüzde 8 ve yüzde 10’un üzerine çıkmasıyla toparlandı. Şimdi, balinalar lider altcoin Ethereum (ETH)’u likidite havuzlarından ve Defi likidite platformlarından çıkartmaya başlamış gibi görünüyor. İşte ayrıntılar…

Kripto para balinaları hareketlendi

PeckShieldAlert’e göre, Lido isimli bir balina: Curve Liquidity Farming Pool Contract’tan yaklaşık 103 milyon dolar değerinde 84 bin Ethereum (ETH) kaldırdı. Bu hareket, StETH / ETH döviz kurunun 0.985’ten 0.975’e düşmesine neden oldu. Stake edilmiş Ethereum ve Ethereum arasındaki önemli bir sapma, kripto piyasası için daha kötü olabilir. MEV Bot, 104 eth’yi 124.800 dolara arbitraj etti. MEV Bot, 0x2718’den 8.000 WETH elde etmek için anında kredi kullanır. Ayrıca, değişim yolu 8.000 ETH ile 8.272 stETH arasındadır. Daha sonra Steth’i 8.104 WETH ile değiştirir. Daha sonra 0x2718 8 bin WETH’yi iade ederek ve 104 ETH kar elde eder.

Dahası, başka bir balina, Aave Protokolü V2’den yaklaşık 50 milyon değerinde 42,4Bin stETH çekti. Teminat olarak stETH, Aave’den devre dışı bırakıldı ve büyük olasılıkla Ethereum’a takas edildi. Curve likidite havuzu dengesi Mayıs ayında önemli ölçüde düştü. Şu anda, Temmuz-Ekim ayları arasında hafif bir sıçramaya rağmen tekrar Mayıs seviyesine geriledi. Balina da bugün, 5 bin ETH taşıdı.

Bu altcoin fiyatı yükselişte

Kripto piyasası daha önce de Curve havuzlarından çekilmeler gördü, ancak piyasa iyileştikten sonra fiyat yükseldi. Lido Stakeed Ethereum (stETH) fiyatı yüzde 2’nin üzerinde artışla 1.170 dolardan işlem görüyor. Oysa ETH fiyatı yaklaşık yüzde 2 artışla 1.195 dolardan işlem görüyor. STETH-ETH mandalı 0.9817’de. Daha önce Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto balinaları borsalarda CRV’de büyük bir eksiklik yaşadı.

altcoin

Balinalar, Açık Kaynaklı Likidite Protokolü olan Aave’de Curve DAO Token’ı ödünç aldı ve ardından borsalarda satmaya devam etti. Balinalar, AAVE protokolünde satmak için daha fazla Curve DAO tokeni ödünç aldı. CRV fiyatı mümkün olan en düşük sınırına ulaştığında, bu balinalar merkezi borsalarda uzun süre işlem yaptı. CRV fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 10 artışla 0.6889 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar Bu Altcoin’i Dipten Topluyor!