BAKKT IN RAKİBİ COINFLEX TEN YENİ HAMLELER

0 0

Kripto para tabanlı vadeli işlem sözleşmeleri sunan Coinflex Digital Currency Group ve Polychain Capital gibi alanının önde gelen isimlerinden yüklü miktarlarda yatırım almayı başardı. Projedeki diğer yatırımcılar arasında Roger Ver ve Dragonfly Capital Partners bulunuyor.

Bakktın bir rakibi olan CoinFLEX de duyuruyla ilgili bir strateji ortaya koydu. Coinflex bu isimlerden yatırım aldığını duyurmak için paylaştığı gönderide FLEX Coin adı altında kendi tokenını geliştirmeyi planladığını da belirtti. Kullanıcılara ödüllendirilen FLEX Coin miktarı işlem yaptıkları hacime bağlı olacak.

Fiziksel olarak düzenlenmiş vadeli işlem borsasının CEOsu Mark Lamb;

FLEX Coin aracılığıyla platformumuzun ilk kullanıcılarını ödüllendirmek istiyoruz. Kripto vadeli işlemlerinin tam potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olma hedefimize yaklaşıyoruzdedi.

ın piyasaya sunulmasıyla birlikte kurumsal oyuncuların kripto alanına girmesi bekleniyor.Bakktve CoinFLEX ve BTC vadeli işlemlerinin piyasaya sunulmasının 2019’un sonunda gerçekleşmesi bekleniyor. [ICE] BakktAyrıca ABD merkezli Kıtalararası Borsa’nın

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku